Vážení návštevníci portálu JobAngels.com, pre skvalitnenie služieb používame súbory cookies. Prehliadaním tohto webu tak súhlasíte s používaním týchto súborov. Rozumiem

2FRESH SK

2FRESH SK

Založené:
-
Odvetvie:
Kreatíva a dizajn
Veľkosť firmy:
malá firma (menej ako 15 zamest.)
Počet pracovných ponúk:
0

V 2FRESH robíme UX a service dizajn. Veľa sa pýtame, veľa testujeme a všetko si overujeme v praxi.

Zameriavame sa na používateľa a na to, aby sme mu skutočne rozumeli. Len tak si môžeme byť istí, že naše riešenia budú ľudia naozaj používať. Sme pankáči a nemáme korporátne ani arťácke maniére.

Naša firma vznikla v Prahe, kde momentálne pracuje asi 40 ľudí a väčšina z nich sú dizajnéri. V Bratislave je nás 10, robíme pre veľkých klientov ako ZUNO, Telekom či SME, startupy ako Solved či Pygmalios Analytics, ale aj pre neziskové projekty ako MONO.sk, stáli sme pri vzniku iniciatívy Slovensko.Digital a sme zakladajúcim členom SUXA — Slovenská User Experience Asociácia. V Prahe máme vlastné startupy — Costlocker a Atoto.


Využívame metódy ako Human-Centered Design, Design Thinking, Service Design, Lean Startup a User Experience Design. Niektoré z nich sú na Slovenskom trhu príliš krátko a preto o nich rozprávame či dokonca vyučujeme a pomáhame ich aplikovať do bežnej praxe našich kolegov, partnerov a klientov.


Aktuálne pracovné ponuky

Firma momentálne nemá otvorené žiadne ponuky.Kontakt2FRESH SK
Štefánikova 8
81105  Bratislava


+421 903 890 225