ARRIVA Mobility Solutions, s.r.o.
Bratislava - mestská časť Ružinov

ARRIVA Mobility Solutions, s.r.o.

Established: 2008
Industry: Transport and logistics
Company size: large business (more than 200 employees)
Number of job offers: 0

Spoločnosť ARRIVA pôsobí na Slovensku od roku 2008 a je najsilnejším súkromným hráčom v autobusovej doprave v Slovenskej republike. Aktuálne pôsobí v Nitrianskom, Košickom, Žilinskom a Trnavskom kraji, kde zabezpečuje mestskú, prímestskú, zmluvnú a komerčnú autobusovú dopravu. Od roku 2017 prevádzkuje spoločnosť službu zdieľaných bicyklov, tzv. bikesharing. ARRIVA má na Slovensku takmer 2 400 zamestnancov, z toho viac ako 1 700 skúsených vodičov a prevádzkuje 1 350 autobusov. Tvorí ju päť dopravných spoločností, servisná spoločnosť a centrála.

Cieľom spoločnosti ARRIVA na Slovensku je poskytovať pre objednávateľov a cestujúcich bezpečnú, modernú a trvalo udržateľnú službu v požadovanej kvalite. ARRIVA má medzinárodné skúsenosti s poskytovaním služieb rôznych druhov verejnej dopravy a spĺňa predpoklady zodpovedného a stabilného partnera, a tak môže zabezpečovať modernú a spoľahlivú dopravu a existujúcim aj novým cestujúcim poskytovať možnosť spoločne cestovať bezpečne, pohodlne a načas.

ARRIVA je jedným z popredných poskytovateľov osobnej dopravy v Európe, zamestnáva vyše 46 000 zamestnancov a ročne prepraví 2,1 miliardy cestujúcich v 14 európskych krajinách. Je súčasťou Deutsche Bahn (DB), jednej z vedúcich spoločností v oblasti osobnej a logistickej dopravy na svete a je zodpovedná za regionálne služby v oblasti osobnej dopravy DB mimo Nemecka. Prevádzkuje autobusovú, železničnú a lodnú dopravu.


Contact

Call us

+421915188881

ARRIVA Mobility Solutions, s.r.o.

Contact us

praca@arriva.sk