Dear JobAngels.com visitors, to improve the quality of our services, we use cookies to store information on your computer. By using our web you agree with our privacy policy. I understand

ASBIS SK, s.r.o.

ASBIS SK, s.r.o.

Established:
1998
Industry:
IT and telecommunications
Company size:
medium business (less than 200 employees)
Number of job offers:
0

Spoločnosť ASBIS SK je jedným z najväčších distribútorov informačných a komunikačných technológií, produktov a služieb a najväčším IT distribútorom s pridanou hodnotou  na Slovensku. Svojim zákazníkom okrem klasickej distribúcie IT produktov ponúka na mieru šité komplexné riešenia.

ASBIS SK distribuuje hotové produkty svetových značiek, ako tablety, smartfóny, notebooky, stolové počítače, servery a sieťové zariadenia pre retail,  SMB a veľkoobchod, ako aj IT komponenty a komplexné riešenia pre  enterprise segment a systémových integrátorov.

Priama distribúcia produktov umožňuje poskytovať zákaznikom všetky výhody vyplývajúce z priamych vzťahov ako sú dostatočne dlhá záručná doba, dobré ceny, technickú podporu a zákaznícky servis. Neustálym rozvojom a dopytom po službách spoločnosti sa ASBIS SK postupne rozrástla z deviatich zamestnancov na súčasných takmer 170 profesionálov s niekoľkoročnými skúsenosťami v IT oblasti.

Our team


Videos


Current job offers

Company has no open positions.ContactASBIS SK, s.r.o.