Vážení návštevníci portálu JobAngels.com, pre skvalitnenie služieb používame súbory cookies. Prehliadaním tohto webu tak súhlasíte s používaním týchto súborov. Rozumiem

ASBIS SK, s.r.o.

ASBIS SK, s.r.o.

Založené:
1998
Odvetvie:
IT a telekomunikácie
Veľkosť firmy:
stredná firma (menej ako 200 zamestnancov)
Počet pracovných ponúk:
0

Spoločnosť ASBIS SK je jedným z najväčších distribútorov informačných a komunikačných technológií, produktov a služieb a najväčším IT distribútorom s pridanou hodnotou  na Slovensku. Svojim zákazníkom okrem klasickej distribúcie IT produktov ponúka na mieru šité komplexné riešenia.

ASBIS SK distribuuje hotové produkty svetových značiek, ako tablety, smartfóny, notebooky, stolové počítače, servery a sieťové zariadenia pre retail,  SMB a veľkoobchod, ako aj IT komponenty a komplexné riešenia pre  enterprise segment a systémových integrátorov.

Priama distribúcia produktov umožňuje poskytovať zákaznikom všetky výhody vyplývajúce z priamych vzťahov ako sú dostatočne dlhá záručná doba, dobré ceny, technickú podporu a zákaznícky servis. Neustálym rozvojom a dopytom po službách spoločnosti sa ASBIS SK postupne rozrástla z deviatich zamestnancov na súčasných takmer 170 profesionálov s niekoľkoročnými skúsenosťami v IT oblasti.

Náš tím


Videá


Aktuálne pracovné ponuky

Firma momentálne nemá otvorené žiadne ponuky.KontaktASBIS SK, s.r.o.