ASTON ITM

Current job offers

Company has no open positions.ASTON ITM

Established: Established:
1996
Industry: Industry:
IT and telecommunications
Company size: Company size:
medium business (less than 200 employees)
Number of job offers: Number of job offers:
0

Aston ITM vyvíja webové aplikácie už 25 rokov. Dnes disponujeme so slušnou základňou klientov, ktorým vytvárame softvér na mieru (napr. pre ZSE, Union, Tatra banku, Wüstenrot..). V Astone neprogramujeme iba kvôli nulám a jednotkám, pracujeme na zaujímavých riešeniach, ktoré zákazníkom prinášajú ozajstné hodnoty.

Staviame na agilných princípoch, zdravom rozume a stojíme pevne na našich 4 základných hodnotách. Záleží nám v prvom rade na človeku, na tom aký je, ako uvažuje a ako sa stavia k riešeniu vecí, pretože všetko ostatné sa dá naučiť. Snažíme sa o to, aby sme sa všetci cítili v práci dobre, čo znamená kvalitnú kávu, ovocie počas celého dňa, sladký bufet, flexibilnú pracovnú dobu, každé 2 týždne spoločné raňajky a neskutočný výhľad - http://bit.ly/2l2ppg3

V Astone máme neformálne prostredie, bez zložitej manažérskej štruktúry. Hlas každého z nás má váhu a tímové rozhodnutia robíme spoločne vo vlastnom režime. Organizujeme si vlastné hackathony, vzdelávame sa navzájom cez Aston academy a radi zdielame naše znalosti s mladými ľudmi (STI, Aj ty v IT). 

A navyše, ktorá firma má svoj vlastný bar s pivom z malých, remeselných pivovarov http://bit.ly/2lLfk5G?

Our team

ContactAddress
ASTON ITM
Račianska 153, Reding Tower 2
831 54  Bratislava


Contact
+421232409718
lmiznerova@aston.sk
http://www.aston.sk