Adient Slovakia s.r.o.
Bratislava

Adient Slovakia s.r.o.

Established: -
Industry: Automotive industry
Company size: large business (more than 200 employees)
Number of job offers: 0

Adient je popredným dodávateľom automobilových sedadiel.

S viac ako 3000 zamestnancami a piatimi pobočkami na Slovensku je spoločnosť jedným z kľúčových zamestnávateľov v slovenskom automobilovom priemysle.

Jediné Adient Biznis Centrum na svete je v Bratislave. Približne 800 zamestnancov v Bratislave podporuje podnikanie spoločnosti po celom svete v oblasti financií, informačných technológií, nákupu, predaja, ľudských zdrojov, dopravy, logistiky a projektového manažmentu.

V Trenčíne Adient prevádzkuje najväčšie technologické centrum na Slovensku. Viac ako 400 zamestnancov tam vyvíja širokú škálu vysoko inovatívnych sedadiel pre autá zajtrajška.

V Žiline firma vyrába kompletné systémy sedadiel, v Lučenci penové komponenty na sedadlá a kovové komponenty do hlavových opierok.

Adient (NYSE: ADNT) je celosvetovým lídrom v oblasti automobilových sedadiel. S približne 70 000+ zamestnancami v 30 krajinách spoločnosť Adient prevádzkuje viac ako 200 výrobných/montážnych závodov po celom svete. Vyrábame a dodávame automobilové sedadlá pre všetky veľké automobilky. Naše odborné znalosti zahŕňajú každý krok procesu výroby automobilových sedadiel – od kompletných sedadlových systémov až po jednotlivé penové, čalúnené a kovové komponenty. Vďaka našim integrovaným vnútropodnikovým zručnostiam dokážeme naše produkty dostať od výskumu a dizajnu až po konštrukciu a výrobu – a na milióny vozidiel ročne.


They wrote about us

Contact

Call us

+421905943876

Adient Slovakia s.r.o.


4.5

Katarina Podmakova

Firma, ktorá poskytuje priestor pre kariérny rast ale zároveň umožňuje mať aj dostatok času na súkromie, dobrý prístup k zamestnancom, veľa inovácií, mzda vyplácaná vždy na čas, slušné benefity.....

Cooperation in the company
Cross-line communication
Education
Atmosphere in the company
Remuneration
Benefity
Opportunity for career growth

5

Miloslav Majerčík

Stabilny zamestnavatel so skvelou firemnou kulturou.

Cooperation in the company
Cross-line communication
Education
Atmosphere in the company
Remuneration
Benefity
Opportunity for career growth