Vážení návštevníci portálu JobAngels.com, pre skvalitnenie služieb používame súbory cookies. Prehliadaním tohto webu tak súhlasíte s používaním týchto súborov. Rozumiem

Advertus

Advertus

Založené:
2010
Odvetvie:
Marketing a PR
Veľkosť firmy:
malá firma (menej ako 15 zamest.)
Počet pracovných ponúk:
0

Za základ nášho podnikania považujeme poskytovanie služieb s vysokou pridanou hodnotou. Nepovažujeme za potrebné mať stovky klientov, spolupracujeme s tými, pre ktorých máme možnosť realizovať zaujímavé projekty. Naša služba je vysoko personalizovaná. Vždy sa v prvom rade usilujeme pochopiť biznis klienta a hľadať cesty, ktorými by získal hodnotnú konkurenčnú výhodu. Nie sme dodávatelia balíčkových produktov, tvoríme internetovú marketingovú stratégiu, vždy exkluzívne pre každú firmu. Našim cieľom nie je predať registráciu do katalógu či reklamu vo vyhľadávačoch.

Advertus sme postavili na stratégii nepretržitých inovácií. Vďaka komplexnému pohľadu na podnikanie klientov odhaľujeme pri každom z nich špecifické výzvy. To je motorom nášho inovačného procesu. Inšpiráciu čerpáme aj zo zahraničných trhov, kde sa internet využíva intenzívnejšie. Vďaka tomu môžeme ponúknuť riešenia, ktoré sa už inde s úspechom používajú, ale na Slovensku sú ešte zriedkavé. Tak zabezpečujeme zákazníkom neustály náskok pred konkurenciou.

Náš tím


Videá


Aktuálne pracovné ponuky

Firma momentálne nemá otvorené žiadne ponuky.KontaktAdvertus
Koceľova 9
82105  Bratislava


+421 948 975 679
http://www.advertus.sk