Allit - All You can IT

Allit - All You can IT

Established: Established:
2007
Industry: Industry:
IT and telecommunications
Company size: Company size:
small business (less than 15 employees)
Number of job offers: Number of job offers:
0

Sme kolektív zapálených odborníkov na softvér, hardvér a zákaznícku podporu. Pomáhame najmä malým a stredne veľkým firmám, ktoré nemajú s IT nič spoločné s tým, aby ich IT neotravovali, ale podporovali. Vieme zabezpečiť všetky IT činnosti, ktoré Vy a Vaša firma potrebujete - All you can IT.

Rozprávame ako ľudia, nie ako ajťáci. A ku každému zákazníkovi pristupujeme osobitne a zodpovedne – či už ste malá účtovnícka firma o dvoch zamestnancoch alebo reklamná agentúra s päťdesiatčlenným tímom.

Používame aj flexibilné open source riešenia. Vieme, že nemáte na IT vyčlenené obrovské rozpočty. Preto tam, kde sa dá, nepoužívame robustné a drahé komerčné softvéry.

Sme taktiež fanúšikovia Microsoft Office 365, radi ukazujeme zákazníkom, ako môžu zlepšovať svoje fungovanie moderným a pre nich revolučným spôsobom.

Navyše, neznášame polovičatú robotu. Nestačí nám odkrútiť si povinnú jazdu. Máme dlhoročné skúsenosti v IT a vybudovali sme si tak efektívny systém práce. Vďaka tomu poskytujeme klientom poctivý a komplexný servis.

Our team


Videos


Current job offers

Company has no open positions.ContactAddress
Allit - All You can IT
Námestie sv. Františka 18B
82105  Bratislava


Contact
+421 260 103 191
http://www.allit.sk