Atlas Copco s.r.o.

Atlas Copco s.r.o.

Established: Established:
1969
Industry: Industry:
Commerce
Company size: Company size:
large business (more than 200 employees)
Number of job offers: Number of job offers:
0

Věděli jste, že je třeba více než 7 milionů spojů do osobního proudového letadla? A že každý 3. automobil na světě je smontován díky našim produktům a řešením?

Představte si, že se zabýváme takovými fascinujícími věcmi. A to jen na úvod, ve skutečnosti toho máme mnohem více. První začátky jsou spojeny s rokem 1873 a s městem Stockholm ve Švédsku. Dnes Atlas Copco nabízí širokou řadu průmyslových výrobků a služeb, které podporují vizi 4. průmyslové revoluce. Celosvětově zastáváme přední místo ve výrobě kompresorů, stavebních a důlních strojů, průmyslových nástrojů a montážních systémů. Díky inovativním produktům a službám dokážeme přinést udržitelná řešení zvyšující produktivitu zákazníka. Ti nás najdou ve 180 zemích světa.

Různorodé zaměření nabízí i různorodé pozice. U nás se uplatní nejen nadšení technici, prodejci, ale i specialisté zákaznického servisu či marketingoví specialisté. Tvůj první den v Atlas Copco může být prvním dnem vzrušující celoživotní cesty za poznáním a expertízou. Neváhej a přidej se k našemu mezinárodnímu týmu skvělých lidí.

Our team


Videos


Current job offers

Company has no open positions.ContactAddress
Atlas Copco s.r.o.
V parku 2336/22
148 00  Praha 4 - Chodov