Vážení návštevníci portálu JobAngels.com, pre skvalitnenie služieb používame súbory cookies. Prehliadaním tohto webu tak súhlasíte s používaním týchto súborov. Rozumiem

Atlas Copco s.r.o.

Atlas Copco s.r.o.

Založené:
1969
Odvetvie:
Obchod
Veľkosť firmy:
veľká firma (viac ako 200 zamest.)
Počet pracovných ponúk:
0

Věděli jste, že je třeba více než 7 milionů spojů do osobního proudového letadla? A že každý 3. automobil na světě je smontován díky našim produktům a řešením?

Představte si, že se zabýváme takovými fascinujícími věcmi. A to jen na úvod, ve skutečnosti toho máme mnohem více. První začátky jsou spojeny s rokem 1873 a s městem Stockholm ve Švédsku. Dnes Atlas Copco nabízí širokou řadu průmyslových výrobků a služeb, které podporují vizi 4. průmyslové revoluce. Celosvětově zastáváme přední místo ve výrobě kompresorů, stavebních a důlních strojů, průmyslových nástrojů a montážních systémů. Díky inovativním produktům a službám dokážeme přinést udržitelná řešení zvyšující produktivitu zákazníka. Ti nás najdou ve 180 zemích světa.

Různorodé zaměření nabízí i různorodé pozice. U nás se uplatní nejen nadšení technici, prodejci, ale i specialisté zákaznického servisu či marketingoví specialisté. Tvůj první den v Atlas Copco může být prvním dnem vzrušující celoživotní cesty za poznáním a expertízou. Neváhej a přidej se k našemu mezinárodnímu týmu skvělých lidí.

Náš tím


Videá


Aktuálne pracovné ponuky

Firma momentálne nemá otvorené žiadne ponuky.KontaktAtlas Copco s.r.o.
V parku 2336/22
148 00  Praha 4 - Chodov