Dear JobAngels.com visitors, to improve the quality of our services, we use cookies to store information on your computer. By using our web you agree with our privacy policy. I understand

Creatix Slovakia, s.r.o.

Creatix Slovakia, s.r.o.

Established:
2015
Industry:
IT and telecommunications
Company size:
medium business (less than 200 employees)
Number of job offers:
2

Creatix Slovakia sa špecializuje na komplexnú tvorbu webových a mobilných aplikácií, zameriava sa na user experience analýzu, grafickú tvorbu používateľského rozhrania, návrh a implementáciu softvéru a jeho údržbu. Ide o slovensko-americkú firmu rodinného typu, ktorá vznikla spojením pôvodnej americkej a slovenskej spoločnosti.  Spoločnosť považuje za svoj základný pilier zamestnancov, a preto sa sústreďuje na vytvorenie nadštandardného pracovného a ľudského prostredia, na spokojnosť a profesionálny rast svojich spolupracovníkov.

"Sme mladý team s rôznymi záujmami a zručnosťami a nebojíme sa žiadnej výzvy. Moderné technológie,  príťažlivý a funkčný design, zaujimavé zahraničné projekty je to, čo nás motivuje. S kolegami z Chicaga a Waršavy sme súčasťou celého procesu od idey až po launch projektu.  U nás nuda nehrozí."

Viac sa dozvieš na www.thinkcreatix.com

Our team


Videos


Current job offers

Salary range
1 800 EUR
/ month
Job angel reward
500 €
FB Share LinkedIn Share
Salary range
1 300 EUR
/ month
Job angel reward
300 €
FB Share LinkedIn Share


ContactCreatix Slovakia, s.r.o.
Einsteinova 11
85101  Bratislava