Crowdberry a.s.
Bratislava - mestská časť Staré Mesto

Crowdberry a.s.

Established: 2015
Industry: Banking and finance
Company size: small business (less than 50 employees)
Number of job offers: 2

Crowdberry je investičná platforma umožňujúca súkromným investorom priame investície do konkrétnych firiem a nehnuteľností. K dnešnému dňu máme pod správou kapitál v objeme viac ako 100 miliónov eur a portfólio obsahujúce vyše 60 firiem a realitných projektov, do ktorých mohli súkromní a inštitucionálni investori vstúpiť priamo alebo prostredníctvom investičných fondov. Investori a investície Crowdberry prispeli k rastu spoločností ako GymBeam, MultiplexDX, Boataround, Ecocapsule, Footshop a ďalších. 

Crowdberry sme založili v roku 2015 v Bratislave v spolupráci s Tatra banka Private Banking. Odvtedy každý z nás pracuje na tom, aby si české a slovenské firmy mohli nájsť nielen nových zákazníkov, ale aj spolumajiteľov a rastový kapitál. A aby napríklad práve zákazníci mohli spoluvlastniť svoje obľúbené značky a pomáhať im k úspechu.

Profesionalizujeme investičné prostredie v Českej republike aj na Slovensku. Pracujeme na základe princípov transparentnosti, férovosti a vzájomnej zodpovednosti zakladateľov firiem a investorov. Podporujeme priame lokálne investovanie. 

Čo znamená byť v tíme Crowdberry

Transparentnosť

Otvorenosť akejkoľvek spätnej väzbe, pozitívnej i negatívnej, pričom ju môže dať ktokoľvek a komukoľvek, vrátane partnerov. Vďaka horizontálnej firemnej štruktúre sa dokážeme rýchlo rozhodnúť a zaviesť zmeny.

Podnikavosť a inovácia

Podnikavosť a túžba zlepšiť život v ČR a SR je súčasťou našej DNA. Radi dávame priestor novým nápadom a preberáme zodpovednosť za to, že práca sa dotiahne až do konca.

Investície

Okolo investícií sa točí náš biznis, aj náš tím. Svoj čas investujeme na to, aby sme si navzájom pomohli, urobili veci čo najlepšie a odovzdávali si skúsenosti a know-how


They wrote about us

Contact

Call us

0905 180 157

Crowdberry a.s.


Salary range
from 1 800 - 2 200 EUR
/ mesiac
Salary range
from 1 700 EUR
/ month