Dear JobAngels.com visitors, to improve the quality of our services, we use cookies to store information on your computer. By using our web you agree with our privacy policy. I understand

daren&curtis

daren&curtis

Established:
2004
Industry:
Marketing & PR
Company size:
medium business (less than 200 employees)
Number of job offers:
0

Históriu daren & curtis začal písať v roku 2004 jej zakladateľ Jakub Čech. Postupom času dokázal okolo seba vybudovať tím, ktorý posunul agentúru na úplne iné levely, o ktorých na začiatku mohol len snívať. Momentálne u nás fulltime pracuje 17 ľudí, spolupracujeme s desiatkami externistov a na konte máme práce domácich ale aj zahraničných klientov z najrôznejších oblastí. Sami o sebe hovoríme, že nie sme klasická reklamná agentúra.
U nás kladieme dôraz hlavne na strategické rozmýšľanie a reklamu považujeme za súčasť komplexného marketingového servisu, ktorý pre našich klientov pripravujeme. Ak chceš robiť veci ktoré fungujú, majú zmysel a klientom prinášajú reálny úžitok, potom máš najlepšie predpoklady stať sa našim novým kolegom. No a okrem toho sídlime v dosť vymakaných kancloch a nesedávame tu do 7 večera.    

Our team


Videos


Current job offers

Company has no open positions.Contactdaren&curtis
Polus Tower 1, Vajnorská 100/A
831 04  Bratislava


+421 917 749 109
http://www.darencurtis.sk