Dear JobAngels.com visitors, to improve the quality of our services, we use cookies to store information on your computer. By using our web you agree with our privacy policy. I understand

Desoutter

Desoutter

Established:
2006
Industry:
Client management & Business development
Company size:
medium business (less than 200 employees)
Number of job offers:
0

Vznikli sme v roku 1914 ako rodinná firma vo Veľkej Británii. Odvtedy sa „naša“ rodina rozrástla celosvetovo na viac ako 3000 zamestnancov. Tí sa aktívne podieľajú na zvyšovaní pridanej hodnoty pre našich zákazníkov, ktorých nájdete vo viac ako 170 krajinách sveta. Kultúra inovácií, kvality a ergonómie v Desoutteri je súčasťou značky už od jej prvotných počiatkov. Začínali sme výrobou pneumatického náradia, poväčšine vŕtačiek vďaka ktorým sme sa preslávili po celom svete. Neskôr, pomocou viacerých akvizicií, ale aj ďalšieho vývoja, sme rozšírili naše produktové portfólio o elektrické uťahovacie systémy, automatické vŕtačky do leteckého priemyslu či v neposlednom rade aj systémy na kontrolu procesu výroby. Viac ako 100 ročné skúsenosti a inovácie sú vrodenou vlastnosťou všetkých našich produktov, služieb, procesov a systémov. Dávajú nám rozhodujúci náskok na dynamicky sa rozvíjajúcom trhu vďaka čomu sa zaraďujeme medzi globálnych leadrov v oblasti poskytovania  riešení pre priemysel.

Rôznorodé zameranie ponúka aj rôznorodé pozície. U nás sa uplatnia nielen nadšení technici, predajcovia, ale aj špecialisti zákazníckeho servisu či marketingoví špecialisti.

Ver, že tvoj prvý deň v Desoutteri môže byť prvým dňom vzrušujúcej celoživotnej cesty za poznaním a expertízou. Neváhaj a pridaj sa k nášmu medzinárodnému tímu skvelých ľudí!

Our team


Videos


Current job offers

Company has no open positions.ContactDesoutter
Elektrárenska 4
831 04  Bratislava