Vážení návštevníci portálu JobAngels.com, pre skvalitnenie služieb používame súbory cookies. Prehliadaním tohto webu tak súhlasíte s používaním týchto súborov. Rozumiem

Desoutter

Desoutter

Založené:
2006
Odvetvie:
Obchod
Veľkosť firmy:
stredná firma (menej ako 200 zamestnancov)
Počet pracovných ponúk:
0

Vznikli sme v roku 1914 ako rodinná firma vo Veľkej Británii. Odvtedy sa „naša“ rodina rozrástla celosvetovo na viac ako 3000 zamestnancov. Tí sa aktívne podieľajú na zvyšovaní pridanej hodnoty pre našich zákazníkov, ktorých nájdete vo viac ako 170 krajinách sveta. Kultúra inovácií, kvality a ergonómie v Desoutteri je súčasťou značky už od jej prvotných počiatkov. Začínali sme výrobou pneumatického náradia, poväčšine vŕtačiek vďaka ktorým sme sa preslávili po celom svete. Neskôr, pomocou viacerých akvizicií, ale aj ďalšieho vývoja, sme rozšírili naše produktové portfólio o elektrické uťahovacie systémy, automatické vŕtačky do leteckého priemyslu či v neposlednom rade aj systémy na kontrolu procesu výroby. Viac ako 100 ročné skúsenosti a inovácie sú vrodenou vlastnosťou všetkých našich produktov, služieb, procesov a systémov. Dávajú nám rozhodujúci náskok na dynamicky sa rozvíjajúcom trhu vďaka čomu sa zaraďujeme medzi globálnych leadrov v oblasti poskytovania  riešení pre priemysel.

Rôznorodé zameranie ponúka aj rôznorodé pozície. U nás sa uplatnia nielen nadšení technici, predajcovia, ale aj špecialisti zákazníckeho servisu či marketingoví špecialisti.

Ver, že tvoj prvý deň v Desoutteri môže byť prvým dňom vzrušujúcej celoživotnej cesty za poznaním a expertízou. Neváhaj a pridaj sa k nášmu medzinárodnému tímu skvelých ľudí!

Náš tím


Videá


Aktuálne pracovné ponuky

Firma momentálne nemá otvorené žiadne ponuky.KontaktDesoutter
Elektrárenska 4
831 04  Bratislava