Dear JobAngels.com visitors, we use cookies to improve the quality of our services. By using our web you agree with our policy. I understand

Greyson

Greyson

Established:
2007
Industry:
IT and telecommunications
Company size:
medium business (less than 200 employees)
Number of job offers:
1

Greyson je lídrom v manažmente a realizácii projektov systémovej integrácie pre bankový sektor na Slovensku a v Čechách.

• Consulting - pomáhame top firmám analyzovať, vytvárať a transformovať ich biznis model, organizáciu a technológie, so zameraním najmä na bankovníctvo.
• Informačné technológie - našim klientom dodávame IT riešenia na mieru a ponúkame služby business intelligence, integrácie, dátovej migrácie a technologického poradenstva.
• Testovanie - dodávame komplexné riešenia pre test manažment, exekúciu testovania a manažment kvality s možnosťou outsourcingu testovania.

Náš tím tvorí viac ako 170 profesionálov s rozmanitým biznis a technickým zameraním: projektoví manažéri, IT architekti, biznis konzultanti, developeri, testeri, IT a biznis špecialisti. 

Vďaka našim ľuďom sme sa od r. 2007 rozrástli na jednu z popredných consultingových spoločností v Česku a na Slovensku. A stále rastieme.


Current job offers

Salary range
2 400 EUR
/ mesiac
Job angel reward
225 €
FB Share LinkedIn Share


ContactGreyson
Klincová 37/B
82108  Bratislava


+421 904 550 645
http://www.greyson.eu