Vážení návštevníci portálu JobAngels.com, pre skvalitnenie služieb používame súbory cookies. Prehliadaním tohto webu tak súhlasíte s používaním týchto súborov. Rozumiem

JobAngels & Challengest

JobAngels & Challengest

Založené:
2015
Odvetvie:
Ľudské zdroje a personalistika
Veľkosť firmy:
malá firma (menej ako 15 zamest.)
Počet pracovných ponúk:
0
Napíšte nám

Jeden tím, 10 ľudí, dva projekty, ktoré sa snažia zlepšiť fungovanie na trhu práce. Zdieľame nie len spoločné priestory, ale i hodnoty, víziu a kopec zábavy.
Cez JobAngels meníme to, čo na trhu práce prestáva fungovať. Digitalizujeme, zefektívňujeme a vnášame moderné technológie do oblasti získavania ľudí. Prostredníctvom sociálnych sietí pomáhame našim klientom rozšíriť zdroj potenciálnych uchádzačov najmä o pasívnych kandidátov.
Vytvorili sme jedinečný referral program, vďaka ktorému môže každý zdieľať pracovné ponuky svojim známym i neznámym, a pomôcť im tak nájsť prácu snov.
Ľuďom, ktorí aktívne hľadajú nové výzvy i pasívnym uchádzačom prinášame transparentný pohľad za dvere firiem. Vďaka jedinečnému dizajnu pracovných ponúk obohatených o fotografie a videá umožňujeme spoznať bližšie pracovné prostredie a kultúru firmy skôr ako sa rozhodnú zaslať svoj životopis.
Cez Challengest dávame študentom i mladým ľuďom priestor odprezentovať ich talent a vášeň. V neposlednom rade taktiež rozšíriť svoju sieť kontaktov a vystavať si ukážkový životopis.
Spolu s našimi klientmi prinášame reálne projekty, pri ktorých riešení študenti vidia bezprostredný výsledok svojej práce. 
Mladým, zamestnaným ľuďom, umožňujeme zapojiť sa do výziev bez ohľadu na ukončený odbor štúdia či aktuálne zamestnanie. Venuješ sa po večeroch grafike i napriek tomu, že pracuješ na účtovnom? Nevadí. U nás nikto nebude posudzovať tvoj životopis. Rozhoduje odovzdané riešenie, nápady a schopnosť nazrieť na veci inak. 
Klientom prinášame svieže nápady šikovných ľudí, ktorí dokážu uvažovať nad internými otázkami bez ovplyvnenia firemnou slepotou. 
S projektom Challengest sme v roku 2013 získali ocenenie HR Gold za Projekt roka. 


Ak chcete nahliadnúť viac do nášho zákulisia, sledujte nás na instagrameour.coworking.

Náš tím


Videá


Aktuálne pracovné ponuky

Firma momentálne nemá otvorené žiadne ponuky.KontaktJobAngels & Challengest
Jakubovo námestie 13
81109  Bratislava


+421 903 751 791
Napíšte nám
www.jobangels.co