Dear JobAngels.com visitors, to improve the quality of our services, we use cookies to store information on your computer. By using our web you agree with our privacy policy. I understand

MICHATEK

MICHATEK

Established:
2004
Industry:
Engineering
Company size:
large business (more than 200 employees)
Number of job offers:
1

Výrobná spoločnosť MICHATEK, k.s. v Michalovciach je najmladším členom medzinárodnej skupiny Gronbach so sídlom v nemeckom Wasserburgu. Vznik spoločnosti sa datuje k roku 2004, kedy sme začali s výstavbou našej 1. výrobnej haly v michalovskom priemyselnom parku.  Odvtedy bola kapacita výrobných priestorov rozšírená už dvakrát, konkrétne v roku 2014 a 2017. Aktuálna rozloha výrobných a kancelárskych priestorov spoločnosti je 13 440 m2.

Hlavné pole našej pôsobnosti spočíva v spracovaní nerezových, oceľových plechov a ich montáží do zostáv v kombinácii s plastovými a sklenenými dielmi výsledkom čoho sú prémiové kuchynské domáce spotrebiče. Našim najvýznamnejším výrobkom je ohrevná zásuvka. Z našich liniek ďalej vychádzajú vákuové zásuvky, ventilátorové kolieska do kuchynských digestorov, ako aj mnohé ďalšie komponenty. Až 90% celkovej produkcie putuje na export do celého sveta.


Videos


Current job offers

Salary range
1 100 EUR
/ mesiac
Job angel reward
250 €
FB Share Google Share LinkedIn Share


ContactMICHATEK
Priemyselný park 1
07101  Michalovce


+421 (0) 566819-111
http://www.michatek.sk