NAY a.s.
Bratislava

NAY a.s.

Established: 1991
Industry: Commerce
Company size: large business (more than 200 employees)
Number of job offers: 12
O spoločnosti NAY

NAY a.s. je najväčším špecializovaným maloobchodným predajcom spotrebnej elektroniky v Slovenskej republike s trhovým podielom približne 25 %.

Na trhu pôsobí od začiatku 90-tych rokov minulého storočia. Patrí medzi spoločnosti, ktoré inováciami formovali a dodnes formujú podobu maloobchodného trhu na Slovensku. NAY priniesla na trh svetové značky elektroniky, franchisingový model, veľkoformátové predajne, jeden z prvých lojalitných programov, dlhý rad doplnkových služieb a dnes je jedným z pionerov omnichannelovej maloobchodnej stratégie Slovenska.

Od roku 2013 NAY pravidelne získava ocenenie Superbrands Awards, ktoré je známkou kvality výrobkov a služieb, a od roku 2015 získava aj ocenenie MasterCard obchodník roka v kategórii obchodník s elektronikou.

NAY je signatárom výzvy prijatelni.sk, podporovateľom neziskovej organizácie Dobrý anjel a členom Business Leaders Forum.

Súčasťou koncernu spoločnosti NAY a.s. je aj jej dcérska spoločnosť Electro World s.r.o. v Českej republike.


Naše úspechy

Spoločnosť NAY dosiahla počas svojej existencie množstvo úspechov a ocenení. To najdôležitejšie je ocenenie od zákazníkov vo forme ich vernosti. Viac ako 915 000 členov nášho klubu bolo s nákupom u nás spokojných natoľko, že sa rozhodli vstúpiť do NAY Extra klubu a nakupovať u nás aj v budúcnosti.


  • Podnikateľ roka

Ocenili nás však aj mnohé prestížne organizácie, čo si tiež vážime. Medzi najdôležitejšie ocenenia patrí ocenenie Podnikateľ roka. V roku 2008 ho získal zakladateľ spoločnosti Ing. Peter Zálešák, ktorý následne reprezentoval celé slovenské podnikateľské prostredie aj na svetovom finále súťaže.

  • Trend Firma roka

Už v roku 2004 sa NAY umiestnil v rebríčku týždenníka Trend Firma roka na 11. mieste. V konkurencii gigantov, ako sú telekomunikační operátori , Slovnaft či US Steel, sme náležite hrdí na poprednej priečke.

  • Zlatý dukát

Rovnako prestížne bolo ocenenie Zlatý dukát v kategórii Obchod v roku 2006 od Moderního obchodu (ČR). Ocenenie nepotravinárskeho maloobchodu je skôr výnimkou ako pravidlom, o to viac si ho vážime.

  • Superbrands

V roku 2022 získala spoločnosť NAY už po 10. krát (2013-2022) ocenenie Superbrands Awards, ktoré je známkou kvality výrobkov a služieb. Komisia expertov, tzv. Brand Council programu Superbrands Slovenská republika, udelila toto ocenenie spoločnosti NAY a.s ako výraz uznania za dlhodobú kvalitu, ktorú ponúka svojim zákazníkom.

  • MasterCard Obchodník roka

MasterCard Obchodník roka je ocenenie najlepších obchodníkov v jednotlivých kategóriách maloobchodu. Absolútny víťaz a víťazi 9 odborových kategórií sú vyberaní na základe reprezentatívneho prieskumu verejnej mienky, ktorý realizuje agentúra GfK Czech s.r.o..

V tomto roku sa na Slovensku uskutočnil už deviaty ročník tejto súťaže, kde sa nám podarilo opäť získať ocenenie MasterCard Obchodník s elektronikou. 

Spoločnosť NAY získala ocenenia aj vo všetkých predchádzajúcich ročníkoch tejto súťaže. Po prvýkrát sme sa stali víťazom v roku 2014, keď sme získali ocenenie MasterCard Obchodník roka 2013 v kategórií Predajca elektroniky. V kategórii Absolútny víťaz sme sa umiestnili na 2. mieste. V 2. ročníku sme zvíťazili v dvoch kategóriách: vyhrali sme v kategórii Obchodník s elektronikou 2014 a v kategórii Obchodník s elektronikou 2014 – e-shop a opäť sme získali aj ocenenie v kategórii Absolútny víťaz, kde sme obsadili 3. miesto. V rokoch 2015 - 2020 sme si odniesli ocenenie MasterCard Obchodník s elektronikou.

  • TOP 10 maloobchodu

NAY sa tiež každoročne umiestňuje v rebríčku najväčších maloobchodných spoločností v prvej desiatke.


Naše predajne

V súčasnosti má spoločnosť NAY a.s. na Slovensku 39 predajní NAY a 40 predajní Electro World v Českej republike.

Our team

They wrote about us

Contact

NAY a.s.

Tuhovská

83107  Bratislava

Contact us

lackova@nay.sk


Salary range
from 4,10 EUR
/ mesiac
Salary range
from 900 - 1 300 EUR
/ mesiac
Salary range
from 850 - 1 050 EUR
/ mesiac
Salary range
from 4,10 EUR
/ mesiac
Salary range
from 850 - 1 350 EUR
/ mesiac
Salary range
from 1 000 - 1 250 EUR
/ mesiac
Salary range
from 1 350 - 1 700 EUR
/ mesiac
Salary range
from 900 - 1 300 EUR
/ mesiac
Salary range
from 850 - 1 100 EUR
/ mesiac
Salary range
from 850 - 1 100 EUR
/ mesiac
Salary range
from 850 - 1 350 EUR
/ mesiac
Salary range
from 4,50 - 7,50 EUR
/ hodina