Vážení návštevníci portálu JobAngels.com, pre skvalitnenie služieb používame súbory cookies. Prehliadaním tohto webu tak súhlasíte s používaním týchto súborov. Rozumiem

News and Media Holding a.s.

News and Media Holding a.s.

Založené:
2015
Odvetvie:
Žurnalistika
Veľkosť firmy:
veľká firma (viac ako 200 zamest.)
Počet pracovných ponúk:
0

Mediálny dom News and Media Holding vznikol v roku 2015 zlúčením troch vydavateľstiev – Spoločnosť 7 Plus, Trend Holding a Centrum Holding. Ako perspektívna dynamická spoločnosť rýchlo a neustále napredujeme. 

Online portfólio vydavateľského domu News and Media Holding je jedno z najväčších na slovenskom trhu. Mesačne si naše weby pozerá v priemere 2,6 mil. užívateľov, ktorí vygenerujú viac ako 200 mil. zobrazení našich stránok. V medziročnom porovnaní 2015/2016 portfólio narástlo zásadným spôsobom. Podľa oficiálneho merania slovenského internetu (AIMonitor) aktuálne zastávame 2. miesto v počte zobrazených stránok 3. pozíciu v množstve reálnych užívateľov.

Online oddelenie News and Media Holding riadi aktivity produktu, vývoja, nových projektov aj analýz. Spravujeme viac ako 20 rôznych webových stránok, ktoré nie sú len obsahového charakteru (PLUS7DNÍ.sk, Magazín.sk), ale i charakteru portálového, services (freemail, cestovné poriadky), ecommerce (e-shop Mama a ja), porovnávacieho (totalmoney.sk) alebo affiliate (Šport24.sk).

Aktuálne intenzívne pracujeme na technologickej obmene – rozvoji naprieč portfóliom; ako príklad môžeme uviesť projekt unifikovaného CMS s integráciou DAM, zárodku Data Management Platformy a zásadnom rozvoji nášho freemailového riešenia. Pracovať pre online oddelenie News and Media Holdingu je v prvom rade zábava na variabilných projektoch, určite výzva v neposlednom rade aj príležitosť prispieť vlastným know how k celkovému dielu.

Pod značkou News and Media Holding vychádza tiež viac ako 10 printových titulov lifestylového, spoločenského, odborného, ekonomického, detského či hobby zamerania. Najčítanejší týždenník na Slovensku PLUS 7 DNÍ zachytáva dianie doma i v zahraničí a je jednotkou na trhu. Prináša množstvo zaujímavých reportáží, aktuálnych káuz, nevysvetliteľných záhad a postrehov zo života spoločnosti.

Hospodársky týždenník TREND, časopis o podnikaní, podnikateľoch a ekonomike na Slovensku, ktorý si ctí hodnoty slobodného trhu a demokracie a podporuje užitočné hospodárske reformy. Vyhýba sa emóciám, rozoberá fakty a trendy. 

Denník Plus JEDEN DEŇ je silnou konkurenciou na trhu bulvárnych denníkov. Glosuje významné udalosti na domácej a zahraničnej politickej scéne. Prináša aktuality zo šoubiznisu a nazerá do súkromia slovenských i zahraničných celebrít. 

Pod taktovkou TREND Events pripravujeme odborné konferencie tematicky zamerané na rôzne oblasti, napríklad finančný manažment, personálny manažment, marketing a obchod, informačné technológie, komunálny manažment, zdravotnícky manažment, reality a development, Horeca manažment, športový manažment a mnohé ďalšie.

Hľadáme ambicióznych, kreatívnych ľudí, ktorí majú chuť stále rásť, učiť sa nové veci a pracovať na sebe. Pridaj sa do nášho tímu.

Náš tím


Videá


Aktuálne pracovné ponuky

Firma momentálne nemá otvorené žiadne ponuky.KontaktNews and Media Holding a.s.
Bajkalská 19B, ROSUM
832 15  Bratislava 3


+421 2 321 53 111
www.newsandmedia.sk