Orange Slovensko, a.s.
Bratislava

Orange Slovensko, a.s.

Established: 1994
Industry: IT and telecommunications
Company size: large business (more than 200 employees)
Number of job offers: 0

Sme najväčší mobilný operátor na Slovensku. Na domácom trhu, na ktorom pôsobíme už viac ako 20 rokov, sme si vybudovali stabilnú pozíciu lídra, ktorého majú radi takmer 3 milióny zákazníkov. Pracovať pre značku Orange tiež znamená zaradiť sa do celosvetovej rodiny mobilných operátorov. S 269 miliónmi zákazníkov je skupina Orange popredným svetovým telekomunikačným operátorom. V 29 krajinách sveta poskytuje služby pre širokú verejnosť a v biznisovom segmente pôsobí v 220 krajinách a teritóriách sveta.

Od uvedenia značky Orange sa veľa vecí neustále vyvíja. Pribúdajú nové technológie, nové témy, ktoré hýbu životom ľudí a naši zákazníci prichádzajú s rôznymi novými potrebami. Tomu zodpovedá aj portfólio našich služieb, ktoré sa neustále dopĺňa o nové produkty a rozširuje do nových oblastí podnikania. Aj značka Orange sa neustále vyvíja, ale stále platí to, čo pri jej vzniku, že ľudia sú pre nás dôležitejší než samotné technológie.

Samotná značka Orange má v súčasnosti hodnotu 19,39 mld. USD a patrí jej 66. priečka v rebríčku najúspešnejších značiek vo svete podľa medzinárodnej agentúry Kantar.

Our team

They wrote about us

Contact

Call us

+421905011518

Orange Slovensko, a.s.