Dear JobAngels.com visitors, to improve the quality of our services, we use cookies to store information on your computer. By using our web you agree with our privacy policy. I understand

Philip Morris Slovakia s.r.o.

Philip Morris Slovakia s.r.o.

Established:
1993
Industry:
Client management & Business development
Company size:
medium business (less than 200 employees)
Number of job offers:
0

Vitajte v spoločnosti Philip Morris Slovakia s.r.o.!

Po rozdelení Československa, teda v roku 1993 sme vytvorili spoločnosť Philip Morris Slovakia s.r.o. a už v roku 1996 sme sa stali lídrom na tabakovom trhu a túto pozíciu máme dodnes.

Sme súčasťou medzinárodnej skupiny Philip Morris International (PMI). V PMI sa snažíme nachádzať inovatívne riešenia, neostávame len pri status quo. Momentálne sa venujeme najmä technologickému vývoju a vedeckému výskumu menej škodlivých alternatív k tabakovým výrobkom na fajčenie.

Našim cieľom je budúcnosť bez dymu, v ktorej by cigarety boli nahradené bezdymovými výrobkami a to v prospech dospelých fajčiarov. Vo viacerých krajinách uvádzame na trh jeden z našich bezdymových výrobkov - IQOS.

Paradox, že budúcnosť bez dymu si praje práve líder tabakového biznisu? Áno, ale veríme, že prišiel čas na zmenu a to v mene budúcnosti bez dymu. Ako tabaková spoločnosť túto zmenu môžeme a máme povinnosť zahájiť. Po rokoch výskumu, vývoja a inovácií už máme potrebné technológie a poznatky o tom, že IQOS je pre dospelých fajčiarov lepšia voľba, ako tabakové výrobky na fajčenie.

Celosvetovo nás na našej vízii v PMI pracuje cez 80 000 vo vyše 180 krajinách, z toho na Slovensku je nás niečo cez 140. Sme korporát, no necítime sa tak. To, že poskytujeme vynikajúce pracovné podmienky, rozvíjame talenty a neustále sa snažíme zlepšovať zamestnanecké praktiky dokazuje aj fakt, že sme už 3 roky po sebe získali certifikát Top Employer.

Pošli nám svoj životopis a buď súčasťou niečoho veľkého.


Current job offers

Company has no open positions.ContactPhilip Morris Slovakia s.r.o.
Galvaniho 15/A
821 04  Bratislava