Dear JobAngels.com visitors, to improve the quality of our services, we use cookies to store information on your computer. By using our web you agree with our privacy policy. I understand

Pricemania.sk

Pricemania.sk

Established:
2007
Industry:
Marketing & PR
Company size:
small business (less than 15 employees)
Number of job offers:
0

Inšpiráciu spustiť porovnávač cien a kvality e-shopov čerpal náš zakladateľ Michal Král už od roku 2002. O 5 rokov neskôr, v čase extrémneho boomu internetových obchodov na Slovensku, vznikla Pricemania. Od roku 2007 teda denne aktualizujeme databázu a pridávame užitočné služby, ktoré návštevníkom našich stránok uľahčujú online nákupy. Na druhej strane e-shopom pomáhame zvyšovať mieru konverzie, zlepšovať imidž a posilňovať značku medzi zákazníkmi.

V súčasnosti máme na Pricemanii viac ako 6 000 registrovaných e-shopov, 700 000 produktov a návštevnosť na úrovni 20 000 – 30 000 návštev denne.

Okrem Pricemanie sa od roku 2013 venujeme aj nášmu projektu – prvému komplexnému vzdelávaciemu projektu Pricemania Academy, vďaka ktorému pomáhame rozvíjať biznis nielen e-shopom, ale aj iným firmám pôsobiacim v e-commerce segmente.

Do „Pricemania rodiny“ patria aj inzertný portál Bazarmania.sk, a zľavový agregátor Zlavomania.sk.

Momentálne nás je 13 v štyroch oddeleniach a keďže spúšťame český trh, očakávame, že budeme potrebovať ďalšie posily.

Our team


Videos


Current job offers

Company has no open positions.ContactPricemania.sk
Priemyselná 1/A
85101  Bratislava


+421 904 665 488
http://www.pricemania.sk/