Vážení návštevníci portálu JobAngels.com, pre skvalitnenie služieb používame súbory cookies. Prehliadaním tohto webu tak súhlasíte s používaním týchto súborov. Rozumiem

Raven a.s.

Raven a.s.

Založené:
1993
Odvetvie:
Strojárstvo
Veľkosť firmy:
veľká firma (viac ako 200 zamest.)
Počet pracovných ponúk:
0

Skupina RAVEN, ktorú tvorí akciová spoločnosť RAVEN a. s. s dcérskymi spoločnosťami RAVEN CZ a. s. a RAVEN PL Sp. z o. o. a RAVEN HUNGARY Kft., v súčasnosti patrí k najdôležitejším predajcom hutníckeho materiálu v krajinách Vyšehradskej štvorky. V Poľsku sa postupne etabluje a buduje si svoje postavenie dôležitého predajcu. Spoločnosti skupiny RAVEN sú vyhľadávaným dodávateľom aj vďaka vysokej kvalite, prijateľnej cene, spoľahlivosti aj službám, ktoré poskytujú moderne vybavené serviscentrá.

The RAVEN group constituted by its doughter companies RAVEN CZ a.s.,, RAVEN PL Sp. z o.o. and RAVEN HUNGARY Kft. belongs recently to the most important traders of the metallurgical material within the Visegrad Group. It keeps gradually establishing in Poland and building its position of an important dealer. The RAVEN Group companies are sought-after suppliers because of the high quality, reasonable price, reliability and services provided by modern equipped service centers.

Náš tím


Videá


Aktuálne pracovné ponuky

Firma momentálne nemá otvorené žiadne ponuky.KontaktRaven a.s.
Šoltésovej 420/2
01701  Považská Bystrica


+421424370161
www.raven.sk