Vážení návštevníci portálu JobAngels.com, pre skvalitnenie služieb používame súbory cookies. Prehliadaním tohto webu tak súhlasíte s používaním týchto súborov. Rozumiem

Refresher Media

Refresher Media

Založené:
2011
Odvetvie:
Marketing a PR
Veľkosť firmy:
malá firma (menej ako 15 zamest.)
Počet pracovných ponúk:
0

Refresher.sk je jednou z najpopulárnejších slovenských stránok pre mladých ľudí, je každodennou destináciou pre ľudí, ktorí sa zaujímajú o hudbu, módu, filmy, techniku a všetko to najzaujímavejšie zo sveta a domova. Lifestyleový portál založený v roku 2011 sa teší vysokej popularite a stihol si vybudovať meno u každého jednotlivca, ktorý dbá rovnako o svoj zovňajšok ako aj o svoje vnútorné fresh "ja". Nájdeš u nás obsah pre každého, kto má každý deň potrebu získať nové zaujímavé informácie z každej oblasti života fresh človeka - teda hudby, módy, filmov, techniky, športu a všeobecne aktívneho životného štýlu.

Refresher spája niekoľko mladých ľudí, blogerov, ktorým zabezpečuje technické, marketingové a administratívne prostredie na to, aby mohli tvoriť a prínašať obsah, ktorý ich zaujíma a skutočne baví. Prevádzkuje aj ďalšie stránky, ktoré sa špecializujú na jednotlivé kategórie: Filmkult - filmy a seriály, Fitcult - zdravý životný štýl, NewSound - indie a alternatívna hudba, Minikiwi - zaujímavosti a virálny obsah.

Na refresheri pracuje fulltime 6 ľudí a ďalších 30-40 ľudí prispieva ku chodu a fungovaniu stránky a podprojektov.

Náš tím


Videá


Aktuálne pracovné ponuky

Firma momentálne nemá otvorené žiadne ponuky.KontaktRefresher Media
Námestie SNP 30
82105  Bratislava


421 000000000
http://refresher.sk