Vážení návštevníci portálu JobAngels.com, pre skvalitnenie služieb používame súbory cookies. Prehliadaním tohto webu tak súhlasíte s používaním týchto súborov. Rozumiem

netbox

netbox

Založené:
1998
Odvetvie:
IT a telekomunikácie
Veľkosť firmy:
stredná firma (menej ako 200 zamestnancov)
Počet pracovných ponúk:
2

Jsme ryze česká společnost, která slaví více jak 19 let působení na trhu. Naším domácím hřištěm je Brno, avšak přinášíme zábavu do všech domácností v Česku prostřednictvím jedinečné telky Kuki.

Naše služby jsou jednoduché, ergonomické, kvalitní a hlavně unikátní. Interně vyvíjíme informační systém a platformu pro poskytování televizních služeb IPTV. Produkty si vytváříme vlastníma rukama, posloucháme názory okolí, podporujeme kreativní postředí a našim prvořadým cílem je vytvářet více prostoru pro skutečný život našich zákazníků.

Jsme rodina s neformálními vztahy, parta nadšenců do nových technologií, hračiček a vychytávek. Fandové svého sportovního klubu, co se vzájemně podporují v soutěživosti. Rádi komunikujeme, sdílíme a posouváme sebe i netbox kupředu.

Stojíme o lidi, co nikdy neustrnou, jsou hladoví po nových informacích a neustálém vzdělávání. Rádi Tě přivítáme do naší rodiny, pokud jsi schopen se o práci bavit i mimo ni a je pro Tebe více koníčkem než nutností.

Pokud máš jistou dávku zodpovědnosti, upřímnosti i pokory a nebojíš se pořádně máknout, budeme Tě neustále podporovat.

Tykat si u nás můžeš i s ředitelem a to nejen u pivka v hospůdce, na cyklovýletě nebo vánočním večírku.

Náš tím


Aktuálne pracovné ponuky

Rozpätie mzdy
15100 - 16900 CZK
Anjelská odmena
50 €
Rozpätie mzdy
15100 - 16900 CZK
Anjelská odmena
50 €


Kontaktnetbox
Kubíčkova 1115/8
635 00  Brno-Bystrc


+ 420 733 161 555