SOFTEC, s.r.o.

SOFTEC, s.r.o.

Established: Established:
1990
Industry: Industry:
IT and telecommunications
Company size: Company size:
large business (more than 200 employees)
Number of job offers: Number of job offers:
0

Efektívne spájame biznis a IT 

Sme špecialisti na tvorbu a aplikáciu komplexných informačných systémov pre klientov z najrôznejších oblastí. Máme  klientov v ďalších deviatich európskych krajinách. Spojením služieb manažérskeho poradenstva sme sa stali partnerom, ktorý rozumie nie len podnikaniu zákazníka alebo len IT, ale obidvom zároveň.

Baví nás hľadať riešenia

Naším poslaním je uľahčovať život našim klientom a hľadať riešenia v náročnom prostredí IT. Sme objavitelia. Vyvíjame nové a originálne produkty, ktoré prinášajú hmatateľné výsledky. Riešime stále odlišné situácie a prekonávame nové výzvy. Sme hrdí na našich expertov. Vďaka nim a rokom skúseností naša spoločnosť dokonale a do hĺbky rozumie všetkým kľúčovým segmentom, v ktorých pôsobíme. Často si s klientmi budujeme úzke vzťahy, ktoré nám pomáhajú pri spolupráci. 

6 dôvodov, prečo SOFTEC

1. SKÚSENOSTI

Pôsobíme v oblasti IT od roku 1990 , takže prakticky „od začiatku“. Naše pracovné tímy v sebe kombinujú skúsenosti ostrieľaných IT odborníkov s invenčnosťou čerstvých mladých hláv. Vďaka tomu sme na tepe doby a zároveň hlboko ponorení do problematiky.

2. KVALITA

Všetky naše riešenia podrobujeme testovaniu, ktoré preveruje ich funkčnosť a kvalitu. Keďže sa učíme na cudzích chybách a nie na svojich, našim klientom vždy prinášame tie najkvalitnejšie produkty a služby.

3. ODBORNOSŤ

Naši zamestnanci a spolupracovníci majú odborné vzdelanie na vysokej úrovni, ktoré je doplnené skúsenosťami a odbornosťou. Dbáme na to, aby boli naše tímy zložené z expertov na IT, rovnako ako na oblasť klientovho biznisu.

4. ĽUDSKOSŤ

Búrame povery o „ajťákoch“. Sme odborníci, no hovoríme „ľudskou rečou“ tak, aby nám rozumeli všetci. Dávame si záležať na dobrej pracovnej atmosfére vo firme, ktorá sa samozrejme pretavuje aj do vzťahov s našimi klientami.

5. SPOĽAHLIVOSŤ

Na naše riešenia sa spoliehajú desiatky bánk, poisťovní, priemyselných firiem či štátnych inštitúcií. Vedia, že sa na nás môžu spoľahnúť nielen pri formovaní riešení, ale aj pri dlhodobej údržbe. Problémy riešime rýchlo a efektívne.

6. INVENCIA

Aj klienti z rovnakej oblasti majú individuálne potreby. Prinášame im preto vždy riešenia na mieru, v ktorých kombinujeme najnovšie trendy z IT oblasti s ich požiadavkami. Snažíme sa vždy pozerať do budúcnosti a predvídať.

Our team


Videos


Current job offers

Company has no open positions.ContactAddress
SOFTEC, s.r.o.
Jarošova 1
831 03  Bratislava