SimpleCell - Sigfox Operator

SimpleCell - Sigfox Operator

Established: Established:
2016
Industry: Industry:
IT and telecommunications
Company size: Company size:
small business (less than 15 employees)
Number of job offers: Number of job offers:
0

SimpleCell Networks Slovakia a.s. je prvý a jediný celonárodný operátor siete určenej pre Internet vecí (IoT) na technológii Sigfox. Sigfox je za posledné roky jedna z najúspešnejších technologických spoločností, ktorej cieľom je vybudovať celosvetovú sieť pre IoT. Sigfox v každej krajine vyberá jedného partnera, ktorý Sigfox sieť vybuduje a prevádzkuje. V súčasnosti je Sigfox sieť dostupná v 36 krajinách, pričom cieľom spoločnosti Sigfox je do konca roku 2018 rozšíriť sieť až do 60 krajín. Hlavné výhody IoT siete Sigfox sú: zariadenia na batérii s výdržou 1-15 rokov, autonómna prevádzka a transparentný roaming.

Na Slovensku sieť Sigfox budujeme a prevádzkujeme my, SimpleCell.

Naša firemná kultúra vyznáva slobodu v práci, aby každý robil to, čo ho baví a napĺňa. Máme nadšenie pre nové technológie, pre inovácie. Máme víziu priniesť na Slovensko nové projekty. Chceme pomáhať budovať ekosystém výrobcov nových zariadení a pomáhať im presadiť sa nielen na Slovensku ale aj v zahraničí. 

Už teraz máme desiatky obchodných príležitostí, akými sa naša sieť dá využiť. Veľa z nich vzniklo na stretnutiach so zákazníkmi, ale aj neformálnych posedeniach pri káve alebo pri pive. 

Môže to byť odpočet elektromerov a vodomerov, môže to byť analýza chovania dobytka, včasné varovanie požiarov v lesoch, inteligentné parkovacie systémy, riešenia pre odpadové hospodárstvo, pomoc s hľadaním zranených turistov a športovcov v horách, inteligentný obojok na psa a mnoho ďalších možností. Nápadov je veľa a hľadáme ľudí, ktorí majú záujem, elán a chuť rozvíjať najväčšiu IoT sieť na Slovensku.

Médiá o nás o nás:

RTVS - http://www.rtvs.sk/televizia/a...

Hospodárske noviny - https://science.hnonline.sk/no...

Živé.sk - https://www.zive.sk/clanok/123...

Our team


Videos


Current job offers

Company has no open positions.ContactAddress
SimpleCell - Sigfox Operator
TwinCIty B - Mlynské nivy 12
82109  Bratislava


Contact
0910961176
www.simplecell.sk