Vážení návštevníci portálu JobAngels.com, pre skvalitnenie služieb používame súbory cookies. Prehliadaním tohto webu tak súhlasíte s používaním týchto súborov. Rozumiem

TaylorWessing

TaylorWessing

Založené:
2004
Odvetvie:
Právo
Veľkosť firmy:
stredná firma (menej ako 200 zamestnancov)
Počet pracovných ponúk:
0

Taylor Wessing je poprednou medzinárodnou advokátskou kanceláriou, ktorú britský právnický časopis The Lawyer v júli 2013 vyhlásil za Advokátsku kanceláriu roka. Jej cieľom je pomáhať klientom dosiahnuť úspech prostredníctvom inovatívneho prístupu k ich obchodným aktivitám. Taylor Wessing disponuje približne 1200 právnikmi pôsobiacimi v 26 kanceláriách v Európe, na Strednom Východe a v Ázii. Bratislavská pobočka patrí s 31 spolupracovníkmi medzi najväčšie advokátske kancelárie na Slovensku.

Taylor Wessing ponúka integrované riešenia vo všetkých oblastiach práva, s ťažiskom na právo obchodných spoločností, finančné právo, právo nehnuteľností, právo duševného vlastníctva a správu majetku súkromných investorov. Kancelária má tiež skúsenosti s poskytovaním poradenstva pre klientov v Severnej Amerike, Brazílii a Indii. Skupina Taylor Wessing sa jednoznačne zameriava na podporu rýchlo sa rozvíjajúcich hospodárskych odvetví budúcnosti a je aktívna v oblasti moderných technológií, reklamného práva a ochranných známok, vedy pre zdravý život a zdravotnej starostlivosti, finančných inštitúcií a služieb, nehnuteľností a infraštruktúry, ako aj energetiky a životného prostredia. Všeobecne uznávané a výsostné postavenie kancelárie v poradenstve v oblasti duševného vlastníctva podčiarkujú jej silnú pozíciu v znalostných ekonomikách.

Od januára 2013 sa novou posilou kancelárie TaylorWessing e/n/w/c advokáti stala bývalá ministerka spravodlivosti Lucia Žitňanská - odborníčka na právo obchodných spoločností a hospodársku súťaž.

Náš tím


Videá


Aktuálne pracovné ponuky

Firma momentálne nemá otvorené žiadne ponuky.KontaktTaylorWessing
Panenská 6
811 03  Bratislava