TaylorWessing

TaylorWessing

Established: Established:
2004
Industry: Industry:
Law
Company size: Company size:
medium business (less than 200 employees)
Number of job offers: Number of job offers:
0

Taylor Wessing je poprednou medzinárodnou advokátskou kanceláriou, ktorú britský právnický časopis The Lawyer v júli 2013 vyhlásil za Advokátsku kanceláriu roka. Jej cieľom je pomáhať klientom dosiahnuť úspech prostredníctvom inovatívneho prístupu k ich obchodným aktivitám. Taylor Wessing disponuje približne 1200 právnikmi pôsobiacimi v 26 kanceláriách v Európe, na Strednom Východe a v Ázii. Bratislavská pobočka patrí s 31 spolupracovníkmi medzi najväčšie advokátske kancelárie na Slovensku.

Taylor Wessing ponúka integrované riešenia vo všetkých oblastiach práva, s ťažiskom na právo obchodných spoločností, finančné právo, právo nehnuteľností, právo duševného vlastníctva a správu majetku súkromných investorov. Kancelária má tiež skúsenosti s poskytovaním poradenstva pre klientov v Severnej Amerike, Brazílii a Indii. Skupina Taylor Wessing sa jednoznačne zameriava na podporu rýchlo sa rozvíjajúcich hospodárskych odvetví budúcnosti a je aktívna v oblasti moderných technológií, reklamného práva a ochranných známok, vedy pre zdravý život a zdravotnej starostlivosti, finančných inštitúcií a služieb, nehnuteľností a infraštruktúry, ako aj energetiky a životného prostredia. Všeobecne uznávané a výsostné postavenie kancelárie v poradenstve v oblasti duševného vlastníctva podčiarkujú jej silnú pozíciu v znalostných ekonomikách.

Od januára 2013 sa novou posilou kancelárie TaylorWessing e/n/w/c advokáti stala bývalá ministerka spravodlivosti Lucia Žitňanská - odborníčka na právo obchodných spoločností a hospodársku súťaž.

Our team


Videos


Current job offers

Company has no open positions.ContactAddress
TaylorWessing
Panenská 6
811 03  Bratislava