Dear JobAngels.com visitors, to improve the quality of our services, we use cookies to store information on your computer. By using our web you agree with our privacy policy. I understand

VISIBILITY

VISIBILITY

Established:
2009
Industry:
Marketing & PR
Company size:
medium business (less than 200 employees)
Number of job offers:
0

VISIBILITY je internetová marketingová agentúra, ktorá vznikla v roku 2009. Vtedy ju tvorili dvaja zakladatelia, dvaja stážisti a stolný futbal. Od začiatku sme sa totiž starali o pohodu a zábavu. Agentúra sa postupne rozrastala. V roku 2013 sme založili novú pobočku v Českej republike. Aktuálne pre agentúru pracuje viac ako 50 ľudí na Slovensku a 12 ľudí v Čechách.

Napriek tomu, že sme internetovou marketingovou agentúrou, nevenujeme sa iba klientským projektom, ale aj vzdelávaniu trhu. Publikujeme veľké množstvo užitočných informácií a odborných článkov, ktoré sú zadarmo k dispozícii v podobe blogov, videoblogov, webinárov,či e-kníh. Takisto organizujeme platené a neplatené eventy v Slovenskej aj Českej republike.

Samozrejmosťou od začiatku založenia agentúry bolo vytváranie priateľskej a motivujúcej atmosféry. Vo VISIBILITY totiž veríme, že základom úspechu je pozitívna firemná kultúra, vzdelávanie a príjemné pracovné prostredie. Pre nás sú kultúra a brand dve strany tej istej mince.

Our team


Videos


Current job offers

Company has no open positions.ContactVISIBILITY
Panská 14/236
821 05  Bratislava


+421 905 168 701
http://visibility.sk