Vážení návštevníci portálu JobAngels.com, pre skvalitnenie služieb používame súbory cookies. Prehliadaním tohto webu tak súhlasíte s používaním týchto súborov. Rozumiem

VISIBILITY

VISIBILITY

Založené:
2009
Odvetvie:
Marketing a PR
Veľkosť firmy:
stredná firma (menej ako 200 zamestnancov)
Počet pracovných ponúk:
0

VISIBILITY je internetová marketingová agentúra, ktorá vznikla v roku 2009. Vtedy ju tvorili dvaja zakladatelia, dvaja stážisti a stolný futbal. Od začiatku sme sa totiž starali o pohodu a zábavu. Agentúra sa postupne rozrastala. V roku 2013 sme založili novú pobočku v Českej republike. Aktuálne pre agentúru pracuje viac ako 50 ľudí na Slovensku a 12 ľudí v Čechách.

Napriek tomu, že sme internetovou marketingovou agentúrou, nevenujeme sa iba klientským projektom, ale aj vzdelávaniu trhu. Publikujeme veľké množstvo užitočných informácií a odborných článkov, ktoré sú zadarmo k dispozícii v podobe blogov, videoblogov, webinárov,či e-kníh. Takisto organizujeme platené a neplatené eventy v Slovenskej aj Českej republike.

Samozrejmosťou od začiatku založenia agentúry bolo vytváranie priateľskej a motivujúcej atmosféry. Vo VISIBILITY totiž veríme, že základom úspechu je pozitívna firemná kultúra, vzdelávanie a príjemné pracovné prostredie. Pre nás sú kultúra a brand dve strany tej istej mince.

Náš tím


Videá


Aktuálne pracovné ponuky

Firma momentálne nemá otvorené žiadne ponuky.KontaktVISIBILITY
Panská 14/236
821 05  Bratislava


+421 905 168 701
http://visibility.sk