Dear JobAngels.com visitors, we use cookies to improve the quality of our services. By using our web you agree with our policy. I understand

INNOGY SLOVENSKO

INNOGY SLOVENSKO

Established: Established:
2008
Industry: Industry:
Electrotechnical and power engineering
Company size: Company size:
large business (more than 200 employees)
Number of job offers: Number of job offers:
0

Spoločnosť innogy Slovensko s.r.o. pôsobí na slovenskom trhu s plynom od roku 2008 (do 30.9.2016 pod názvom RWE Gas Slovensko, s.r.o.). Sme dodávateľ zemného plynu a energetických riešení, ktorému na území Slovenskej republiky verí už viac ako 4 000 zákazníkov z radov firiem a organizácií a viac ako 100 000 domácností.


Čo nás poháňa
Podporujeme technológie pre energetický svet budúcnosti. Skúmame a tvoríme inovatívne produkty a služby v mnohých oblastiach našej spoločnosti. Okrem dodávky plynu a súvisiacich služieb prinášame našim slovenským zákazníkom stále nové produkty a riešenia, ktoré im pomáhajú ušetriť financie, zvyšujú bezpečnosť ich domova, zdravia a osobné pohodlie.


Patríme do európskej rodiny innogy
Sme súčasťou európskej spoločnosti innogy, ktorá v súčasnosti dodáva spoľahlivé energie za férové ceny približne 16 miliónom odberateľom elektrickej energie a 7 miliónom odberateľom plynu v 11 európskych krajinách.

Our team


Videos


Current job offers

Company has no open positions.ContactAddress
INNOGY SLOVENSKO
Hviezdoslavovo nám. 13
811 02  Bratislava


Contact
0905 232 602
www.innogy.sk