Vážení návštevníci portálu JobAngels.com, pre skvalitnenie služieb používame súbory cookies. Prehliadaním tohto webu tak súhlasíte s používaním týchto súborov. Rozumiem

INNOGY SLOVENSKO

INNOGY SLOVENSKO

Založené:
2008
Odvetvie:
Elektrotechnika a energetika
Veľkosť firmy:
veľká firma (viac ako 200 zamest.)
Počet pracovných ponúk:
1

Spoločnosť innogy Slovensko s.r.o. pôsobí na slovenskom trhu s plynom od roku 2008 (do 30.9.2016 pod názvom RWE Gas Slovensko, s.r.o.). Sme dodávateľ zemného plynu a energetických riešení, ktorému na území Slovenskej republiky verí už viac ako 4 000 zákazníkov z radov firiem a organizácií a viac ako 100 000 domácností.


Čo nás poháňa
Podporujeme technológie pre energetický svet budúcnosti. Skúmame a tvoríme inovatívne produkty a služby v mnohých oblastiach našej spoločnosti. Okrem dodávky plynu a súvisiacich služieb prinášame našim slovenským zákazníkom stále nové produkty a riešenia, ktoré im pomáhajú ušetriť financie, zvyšujú bezpečnosť ich domova, zdravia a osobné pohodlie.


Patríme do európskej rodiny innogy
Sme súčasťou európskej spoločnosti innogy, ktorá v súčasnosti dodáva spoľahlivé energie za férové ceny približne 16 miliónom odberateľom elektrickej energie a 7 miliónom odberateľom plynu v 11 európskych krajinách.

Náš tím


Videá


Aktuálne pracovné ponukyKontaktINNOGY SLOVENSKO
Hviezdoslavovo nám. 13
811 02  Bratislava


0905 232 602
www.innogy.sk