Dear JobAngels.com visitors, to improve the quality of our services, we use cookies to store information on your computer. By using our web you agree with our privacy policy. I understand

adidas Slovakia

adidas Slovakia

Established:
1994
Industry:
Quality Management
Company size:
medium business (less than 200 employees)
Number of job offers:
0

V adidas Slovakia žijeme športom. Šport nás spája, vystihuje, kým sme a čo robíme. Hráme fair-play, čestne a s nadšením pre naše aktivity, rešpektom vzájomnej diverzity.

Naše produkty pomáhajú športovcom podávať lepšie výkony, hrať lepšie, cítiť sa lepšie. Prekonávajú rekordy, určujú trendy, tvoria históriu. Všetko, čo robíme, však spája jedno - snažíme sa podporovať každého jedného z nás byť lepším, prekonávať svoje vlastné limity. Úspech jednotlivcov je našim spoločným úspechom a jednotlivé zaváhania nás motivujú neustále pracovať na sebe a zlepšovať sa.

To, kým sme ako zamestnávateľ, je odzrkadlením nadšenia našich zamestnancov pre športový životný štýl. Sú to práve naši ľudia, ktorí sú kľúčom k nášmu úspechu. Intenzívne sa venujeme talentovaným mladým ľuďom, podporujeme ich medzinárodné pôsobenie a projekty naprieč rôznymi oddeleniami. Vytvárame priestor pre kreativitu, nové nápady a originalitu.


Videos


Current job offers

Company has no open positions.Contactadidas Slovakia
Galvaniho 15/A
821 04  Bratislava