Vážení návštevníci portálu JobAngels.com, pre skvalitnenie služieb používame súbory cookies. Prehliadaním tohto webu tak súhlasíte s používaním týchto súborov. Rozumiem

adidas Slovakia

adidas Slovakia

Založené:
1994
Odvetvie:
Manažment kvality
Veľkosť firmy:
stredná firma (menej ako 200 zamestnancov)
Počet pracovných ponúk:
0

V adidas Slovakia žijeme športom. Šport nás spája, vystihuje, kým sme a čo robíme. Hráme fair-play, čestne a s nadšením pre naše aktivity, rešpektom vzájomnej diverzity.

Naše produkty pomáhajú športovcom podávať lepšie výkony, hrať lepšie, cítiť sa lepšie. Prekonávajú rekordy, určujú trendy, tvoria históriu. Všetko, čo robíme, však spája jedno - snažíme sa podporovať každého jedného z nás byť lepším, prekonávať svoje vlastné limity. Úspech jednotlivcov je našim spoločným úspechom a jednotlivé zaváhania nás motivujú neustále pracovať na sebe a zlepšovať sa.

To, kým sme ako zamestnávateľ, je odzrkadlením nadšenia našich zamestnancov pre športový životný štýl. Sú to práve naši ľudia, ktorí sú kľúčom k nášmu úspechu. Intenzívne sa venujeme talentovaným mladým ľuďom, podporujeme ich medzinárodné pôsobenie a projekty naprieč rôznymi oddeleniami. Vytvárame priestor pre kreativitu, nové nápady a originalitu.


Videá


Aktuálne pracovné ponuky

Firma momentálne nemá otvorené žiadne ponuky.Kontaktadidas Slovakia
Galvaniho 15/A
821 04  Bratislava