ANASOFT je vysoko profesionálnou spoločnosťou so silným ľudským zázemím. Vo firme si pestujeme kultúru otvorených dverí, kde majú všetci rovnakú príležitosť prinášať nové nápady a diskutovať o nich.

V ANASOFTe dobre fungujúci softvér vyvíjame spolu so zákazníkom, ktorého sa týka. Nerobíme riešenia len preto, že nám platia. Naše riešenia sú prospešné a prinášajú spokojnosť.

Za naše spoločensky zodpovedné aktivity sme získali v roku 2018 hlavnú cenu VIA BONA Zodpovedný malý/stredný podnik.

Čo ťa u nás čaká?
- Príjemné neformálne pracovné prostredie, otvorená komunikácia pri káve i pri robote
- Tvorivá práca, v ktorej ti nehrozí každodenný stereotyp
- Zážitkové programovanie, pri ktorom si možno zašpiníš ruky
- Workshopy zamerané na vzájomné zdieľanie know-how v tíme i s partnermi
- Zamestnanecké výhody, ktoré vieš ovplyvniť (mobil podľa vlastného výberu, športové vyžitie, pravidelné masáže vo firme, angličtina priamo na pracovisku...)
- Výborná tímová spolupráca a individuálne kompetencie

Hodnoty, ktorými žijeme:
- Kľúčová je pre nás pridaná hodnota pre klienta, produkt a svet, v ktorom žijeme
- Správame sa čestne – k našim klientom, k sebe navzájom
- Naša práca nás baví a pracujeme ako tím

Java Smart Industry Developer @ ANASOFT APR, spol. s r.o.
Java Smart Industry Developer
Oblasť práce
IT a telekomunikácie
Miesto
Bratislava
ihneď

Náplň práce

Už ťa nebaví programovať ďalší bankový systém?
Už ťa nebaví svet webových portálov?
Nechceš sa zas ráno budiť do stereotypnej programátorskej rutiny?
Miluješ adrenalín? Nebojíš sa zašpiniť si ruky? Vyrástol si zo svojej lego stavebnice ale tvoriť ťa baví? My máme pre teba skvelú prácu.

V našom EMANS tíme ťa čaká celý ekosystém technológií, vďaka ktorému pretvárame bežné výrobné podniky na smart factory.
Veríme tomu čo robíme. Sme hrdí na to, že náš kód dokáže poskladať auto, bezchybne vyskladňovať, doručiť na správne miesto...

Čo bude tvoja zodpovednosť?
Vývoj a návrh nových logických celkov pre platformu EMANS. Overovanie si nových konceptov EMANSu v reálnych projektoch.

V rámci implementácie u zákazníkov:

- Analyzovanie procesov, technických podmienok a požiadaviek užívateľov.
- Navrhovanie a konfigurácia počítačových aplikácií a technických riešení.
- Návrh a optimalizácia výrobných procesov, implementácia návrhu prostredníctvom riadiacich systémov a ostatných prvkov priemyselnej automatizácie.
- Implementácia aplikačného a technického vybavenia v prostredí priemyselnej výroby.
- Vytváranie systémovej a používateľskej dokumentácie.

Tím líder

supervisor_photo Andrea Čekovská
Director of Smart Industry Division
Linkedin icon  Pozrieť LinkedIn profil

Možnosti rozvoja

Vzdelávaniu venujeme pozornosť v oblasti odbornej kvalifikácie, jazykovej prípravy a osobnostného rozvoja.
V oblasti akou je práve Smart Industry je sledovanie nových trendov, ich implementácia a zdieľanie know-how v rámci tímu veľmi dôležité.

Zodpovednosti

80%
Programovanie
10%
Návrh a konfigurácia tech. riešení
3%
Vzdelávanie
7%
Technická dokumentácia a testovanie

Požadované
Minimálne vzdelanie
Vysokoškolské I. stupňa
Vzdelanie - študijný odbor
Informatika
Softvérové inžinierstvo
Jazyky
angličtina (UK) - pokročilý
Počet rokov praxe v odvetví
4 - IT a telekomunikácie
Požadované zručnosti
Java SE 1.8
OOP
Iné požiadavky
Výhodou je ak poznáš niektoré z technológií, s ktorými pracujeme:
Databázové systémy: Elastic, PostgreSQL,
Základy OS Linux na používateľskej úrovni
Skúsenosti z priemyselného prostredia (PLC systémy a podobné riadiace systémy)
Skúsenosti s elektronickými prvkami využívanými pri automatizovanej výrobe
Skúsenosti s návrhom a optimalizáciou výrobných procesov
Vysokoškolské II. stupňa
Informačné technológie
Umelá inteligencia
Vítané zručnosti
Jazyky: BPMN, SQL, Groovy
Paradigmy: OO Design Patterns, EIP, SOA
Vývojové nástroje: Eclipse IDE, Maven, GIT, JIRA
Riešenia: ESB - Fabric8/JBossFuse
Technológie: OSGI, Webové služby REST, SOAP, Docker, Java Messaging

TOP kariérne benefity

  1. Zaujímavé a inšpiratívne projekty
  2. Priateľská pracovná atmosféra
  3. Work-life balance

V ANASOFTe sa snažíme o uplatňovanie reálnej spravodlivosti tak, aby sme ľuďom vrátili to, čo firme dávajú.
Naše benefity sú určené najmä na poďakovanie spoločnosti a ocenenie úsilia zamestnancov, vybalansovanie pracovného a súkromného života, vytváranie priestoru na rozvoj vzájomných vzťahov a posilňovanie vzťahu k spoločnosti.
Z benefitov vyberáme: zdravotné prehliadky, angličtina na pracovisku, masáže, Loyality program, Referral bonus, dovolenka naviac...

Ponúkaný plat

2 300* EUR / mesiac
*základná zložka mzdy

podľa skúseností

Kontakt

Katarína Melišová
BackOffice Manager
Odoslať súkromnú správu

Adresa

Mlynská dolina3953/41, Bratislava, Slovakia