Od roku 2011 ozdravujeme slovenské nemocnice tak, aby ľudia na Slovensku mali prístup k zdravotnej starostlivosti novej generácie. Vytvárame Svet zdravia - sieť nemocníc, kde vďaka nášmu profesionálnemu prístupu, práci na neustálom zlepšovaní sa a liečivému prostrediu dokážeme zabezpečiť, že pacient je centrom našej pozornosti.

V súčasnosti prevádzkujeme štrnásť nemocníc v Košickom, Prešovskom, Banskobystrickom, Trnavskom a v Trenčianskom samosprávnom kraji, ktorých spádová oblasť predstavuje 1 milión obyvateľov. Ide o nemocnice v mestách Humenné, Svidník, Spišská Nová Ves, Rožňava, Trebišov, Michalovce, Vranov nad Topľou, Stropkov, Rimavská Sobota, Žiar nad Hronom, Banská Štiavnica, Galanta, Dunajská Streda a Partizánske. Spoločnosť Svet zdravia, a. s. patrí do skupiny Penta Investments.

Pre Svet zdravia pracuje už vyše 6000 zamestnancov. Neustále však hľadáme kvalitných lekárov, sestry, pôrodné asistentky, ostatný zdravotný personál a ďalších ľudí, ktorí by sa radi stali súčasťou pozitívnej zmeny v slovenskom zdravotníctve. Ak patríte medzi nich, tak sa určite pridajte k nám!

Rádiologický technik @ SVET ZDRAVIA, A. S.
Rádiologický technik
Oblasť práce
Zdravotníctvo a sociálna starostlivosť
Miesto
ihneď

Náplň práce

  • Na základe indikácie lekára samostatne vykonáva skiagrafické vyšetrenia (sumačné, zväčšené a cielené snímky
  • Podľa pokynov lekára samostatne vykonáva skiagrafické vyšetrenia natívne a s použitím kontrastných látok (i. v. urografie, fistulofrafie, peroperačné cholangiografie a iné)
  • Vykonáva snímkovacie techniky v rádiodiagnostickej skiagrafií
  • Vykonáva vyšetrenia na pracovisku počítačovej tomografie, magnetickej rezonancie, nukleárnej medicíne
  • Aplikuje základné ožarovacie techniky a gamagrafické techniky
  • meria a sleduje fyziologické funkcie osoby
  • dodržiava predpisy radiačnej ochrany
  • spolupracuje na odstránení kontaminácie prípadnej radiačnej nehody
  • robí kalibračné merania ožarovačov
  • edukuje osobu v súvislosti s diagnostickými postupmi a liečebnými postupmi v rádiológií, radiačnej onkológií a nukleárnej medicíne
  • pripravuje  osobu na diagnostické výkony a liečebné výkony v rádiológií, radiačnej onkológií a nukleárnej medicíne
  • vedie dokumentáciu, na základe dokumentácie vykazuje pre potreby zdravotných poisťovní a štatistiky

Možnosti rozvoja

Naším cieľom je zabezpečiť zamestnancom osobný a profesionálny rast

podporou na ceste k úspešnej špecializácii i počas postgraduálneho
vzdelávania.
K naším silným výhodám patrí možnosť vzájomného
zdieľania skúsenosti a znalostí v rámci celej siete Svet zdravia, a.s
a Pro Care, a.s.

Ďalší kariérny krok

Sme otvorení novým víziám.

Zodpovednosti

35%
Samostatná špecializovaná odborná činnosť pri štandardných skiagrafických a skiaskopických vyšetreniach
35%
Asistencia pri náročných rádiologických výkonoch s použitím zložitej prístrojovej techniky
30%
Vykonávanie CT a USG vyšetrení

Požadované
Minimálne vzdelanie
Stredná škola s maturitou
Vzdelanie - študijný odbor
Rádiologický asistent/technik
Pozícia vhodná aj pre:
absolventa
Požadované zručnosti
základné PC schopnosti
schopnosť určiť si priority
schopnosť pracovať v tíme
Iné požiadavky
• komunikačné zručnosti
• základná počítačová gramotnosť
• morálna bezúhonnosť
• zodpovednosť
• aktívny prístup
• schopnosť riešiť kritické situácie
• lojálnosť
• ochota učiť sa nové veci

TOP kariérne benefity

  1. Zaujímavé a inšpiratívne projekty
  2. Atraktívny rozvojový program
  3. Priateľská pracovná atmosféra
  4. Prestížny zamestnávateľ
  5. Práca s poprednými expertmi

Ponúkaný plat

738,72* EUR / mesiac
*základná zložka mzdy

Kontakt

Lucia Hrindová
HR koordinátor
Odoslať súkromnú správu

Adresa

SNP 76, Trebišov, Slovensko