Cez JobAngels meníme, čo na globálnom trhu práce prestáva fungovať.

Prinášame do spôsobu hľadania nových zamestnancov ľudskosť empatiu.

Ľuďom pomáhame dozvedieť sa o pracovných ponukách cez komunitu Anjelov Job Angels. Šíria ich cez svoje kanály.

Spoločnostiam umožňujeme vybrať si z unikátnych kandidátov.

Staň sa Anjelom! @ JobAngels
Staň sa Anjelom!
Oblasť práce Oblasť práce
Ľudské zdroje a personalistika
Miesto Miesto
Online
Typ pracovného pomeru
iný typ úväzku
Nástup
dohodou

Náplň práce

Hľadáš ako si privyrobiť za niečo zmysluplné a popri tom si zachovať slobodu?

Nemáš čas na dochádzanie niekam do roboty alebo skrátka si chceš privyrobiť na svoj životný štýl?

Môžeš byť študent, môžeš už pracovať. Na tom nezáleží.

Na čom záleží je, či ťa baví komunikácia s ľuďmi, sociálne siete a pomoc tvojej komunite nájsť si prácu za finančnú odmenu.

Čo budeš ako Anjel Job Angels robiť?

Na našom webe si pozrieš pracovné ponuky a ak poznáš, komu by daná práca mohla sedieť, pošleš mu link alebo ho zazdieľaš na tvojich obľúbených sociálnych sieťach.

Ak niekto cez teba nastúpi do práce, anjelská odmena ťa neminie!

Zaregistruj sa u nás a staň sa Anjelom :

registruj sa TU :

Možnosti rozvoja

  1. Komunikačné schopnosti.
  2. Práca so sociálnymi sieťami.
  3. Tvorenie natívnych postov.
  4. Prehĺbiť svoju schopnosť empatie.

Ďalší kariérny krok

Individuálne podľa osobných ambícii.
Možnosť konzultovať s tímom Job Angels.

Zodpovednosti

20%
Zdieľanie pracovných ponúk na sociálnych sieťach
40%
Komunikácia s ľuďmi
40%
Schopnosť empatie k druhým

Požadované
Minimálne vzdelanie Minimálne vzdelanie
Základné vzdelanie
Pozícia vhodná aj pre: Pozícia vhodná aj pre:
študenta / absolventa
Požadované zručnosti Požadované zručnosti
Komunikačné zručnosti (slovom i písmom)
Základy práce so sociálnymi sieťami
Empatia
Iné požiadavky Iné požiadavky
Vedieť uvažovať nad tým, kto by sa na pracovnú ponuku hodil a podobným ľuďom z tvojej komunity túto prácu odporučiť.
Prístup na Internet.

TOP kariérne benefity

  1. Nezávislosť
  2. Flexibilný pracovný čas
  3. Work-life balance
  4. Pocit bezpečia

Veľa spoločností pracuje systémom odmeňovanania svojich zamestnancov. Ak do firmy zavoláš pracovať kamaráta či známeho, nastúpi, uchytí sa. Spoločnosť vďaka Tebe rastie.
Často to robíme automaticky. Peniaze sú pre nás až na druhom či treťom mieste. Vieme to, lebo sme sa vás pýtali v prieskume.
Na prvých priečkach bola snaha pomôcť známym, posunúť firmu ďalej či získať rozumného človeka do partie. Peňažná motivácia pre Anjela skončila niekde na konci. Ale poteší. A o tom je systém práce Anjela v JOB ANGELS. Pomôž niekomu z komunity nájsť si prácu a spoločnosť ťa za to finančne odmení.
Veď na tomto princípe dnes funguje veľa zahraničných, rýchlorastúcich projektov. Možno si už počul o zdieľanej ekonomike, ktorá je postavená na princípoch fungovania v komunite. Teda na ľuďoch, čo držia spolu a chcú si navzájom pomôcť. Staň sa "Job Angelom“ aj Ty a pomôž zlepšiť život super prácou aspoň jednému človeku.

Ponúkaný plat

50* - 1 000 EUR / mesiac
*základná zložka mzdy

Záleží na tom, koľko sa ti chce pracovať.

Kontakt

Saška
Office Support
Odoslať súkromnú správu

Adresa

Online Online, Online