ponuka je uzatvorená
Junior elektrotechnický inžinier – Market Oriented Application Specialist @ ON Semiconductor Slovakia, a.s.

Ponuka práce: Junior elektrotechnický inžinier – Market Oriented Application Specialist

Miesto
Bratislava (Staré Mesto)
Typ pracovného pomeru
plný úväzok
Nástup
ihneď
Ponúkaný plat
od 1 700 EUR / mesiac

Náplň práce

Hľadáme nového kolegu / kolegyňu do technicko strategického tímu v Bratislave. Zaujímajú Ťa moderné elektrotechnické aplikácie v odvetviach automobilového priemyslu, smart senzorických technológií, priemyselnej automatizácie alebo strojového videnia? Ak áno, daj nám o sebe vedieť a staň sa členom dynamického tímu. Budeš sa podieľať na tvorbe technických a systémových informácií , digitálnych kampaní a spolupracovať s technickým marketingom za účelom podpory našich nových produktov a osloviť tak potenciálnych zákazníkov.

Primárne sa budeš venovať aktivitám ako:
• Aktívna účasť na tvorbe technickej dokumentácie, aplikačných listov, článkov či webinárov na našich stránkach, ktoré slúžia našim súčasným aj potenciálnym zákazníkom pri orientácii v portfóliu onsemi
• Intenzívna spolupráca s marketingovým oddelením, technickými a obchodnými tímami firmy, dizajnérmi integrovaných obvodov, za účelom vytvorenia cielenej digitálnej kampane špecifických produktov a ich aplikácií
• Prieskum konkurencie a inovatívnych trendov s cieľom identifikovať nové strategické možnosti na trhu v odvetviach ako automobilový priemysel (elektromobilita), inteligentné smart sensing technológie, strojové videnie a priemyselné aplikácie
• Vplyv na vytváranie stratégie - komunikácie so zákazníkom prostredníctvom stránok onsemi.com
• Pravidelné reportovanie dosiahnutých výsledkov na tímových mítingoch a poradách

Zručnosti a kvalifikácia

Požadované
Minimálne vzdelanie
Vysokoškolské II. stupňa
Pozícia vhodná aj pre:
absolventa
Iné požiadavky

• Vysokoškolské elektrotechnické vzdelanie 1. stupňa (Bc.) alebo vyššie /elektronika, výkonová elektronika/ - pozícia vhodná aj pre absolventa
• Základné znalosti z oblasti systémových aplikácií v odvetviach ako: automobilový priemysel, inteligentné smart sensing technológie, strojové videnie alebo priemyselné aplikácie (aspoň jedna z uvedených oblastí)
• Základy technickej angličtiny – čítanie datasheetov, komunikácia v korporátnom prostredí
• Schopnosť pracovať v tímovom prostredí
• Ochota učiť sa nové veci a technológie

Vítané

Benefity

• Ročný bonus vo výške 50% základnej mesačnej mzdy;
• Ročný korporátny bonus vyplatený na základe výsledkov spoločnosti;
• Príspevok na dochádzanie alebo presťahovanie;
• Príspevok na III. dôchodkový pilier až do výšky 3% z hrubej mzdy;
• Individuálne vzdelávanie a rozvojový plán zamestnanca;
• Teambuildingové a iné firemné akcie;
• Dni voľna navyše – Bridge day;
• Deň voľna na dobrovoľníctvo;
• Sick days a príspevok pri práceneschopnosti;
• Pravidelné prehodnotenie platu;
• Práca v dynamickom, novovytvorenom tíme v medzinárodnom prostredí plnom výziev;
• Multisport karta;
• Stravné lístky alebo finančný príspevok na stravovanie vo výške 7,15€ (príspevok zamestnanca 1,65€).

od 1 700* EUR / mesiac
*základná zložka mzdy

Podľa skúsenosti kandidáta.

Pracovné prostredie a firemná kultúra

Len pár milimetrov stačí našim polovodičovým súčiastkam na to, aby menili svet k lepšiemu. Sú ukryté v každej jednej domácnosti, lietajú vo vesmíre, a pravdepodobne sú aj v zariadení, na ktorom čítate túto ponuku. Na Slovensku pôsobíme v Bratislave, Piešťanoch a Žiline. V Bratislave má onsemi jedinečné vývojové centrum, kde navrhujeme polovodičové súčiastky pre renomované automobilky, zdokonaľujeme softvéry a cloudové riešenia. V modernom centre zákazníckych služieb v Piešťanoch zabezpečujeme technickú, marketingovú a obchodnú podporu. Tím v Žiline pôsobí priamo z univerzitnej pôdy, kde naši aplikační inžinieri navrhujú inovatívne blokové aplikačné riešenia využívajúce najnovšie súčiastky firmy.

Doplňujúce informácie

Našli ste sa v našej ponuke? Výborne, v tom prípade zašlite svoj životopis v slovenskom a anglickom jazyku na dole uvedenú adresu. Všetkým uchádzačom vopred ďakujeme za ich záujem, ale budeme kontaktovať iba vybraných uchádzačov.

Kontakt

Jana Poliakova

Adresa

Landererova , Staré Mesto, Bratislava, Slovensko