V spoločnosti ProCare a Svet zdravia poskytujeme nadštandardnú zdravotnú starostlivosť. Liečiť a pomáhať si vyžaduje veľkých ľudí, s ktorými spoločne budujeme lepšie zdravotníctvo na Slovensku. Pridajte sa k nám.

NEMOCNICE SVET ZDRAVIA

Spoločnosť Svet zdravia, a. s. pôsobí na Slovensku od roku 2006. Sme  prevádzkovateľom 17 regionálnych nemocníc.

Naším poslaním je, aby ľudia na Slovensku mali prístup k zdravotnej starostlivosti novej generácie.  Vytvárame Svet zdravia - sieť nemocníc, kde je pacient centrom našej pozornosti.

Svet zdravia tvorí vyše 6000 našich kolegov. Neustále však hľadáme profesionálov, ktorí sa chcú stať súčasťou pozitívnej zmeny v slovenskom zdravotníctve.

Vyberte si nás.

Využite príležitosť získať stabilnú prácu v moderných nemocniciach, zaujímavé profesionálne uplatnenie, atraktívne ohodnotenie, možnosť osobného rastu a ďalšieho vzdelávania.

Spolu tvoríme lepší tím.

Praktická sestra - Nemocnica Partizánske @ Svet zdravia, a.s
Praktická sestra - Nemocnica Partizánske
Oblasť práce Oblasť práce
Zdravotníctvo a sociálna starostlivosť
Nástup
dohodou

Miesta práce

Náplň práce

Nového člena, ktorý bude poskytovať účasť na ošetrovateľskej starostlivosti vykonávanej formou ošetrovateľského procesu, udržiavať sebestačnosť pacienta, prevencia komplikácii z imobility (polohovanie). Vykonávať dezinfekciu a sterilizáciu zdravotníckej techniky a pomôcok. Merať a zaznamenávať fyziologických potrieb chorých vrátane vylučovania a iné prejavy, ktoré sleduje. Poskytovať starostlivosť o pitný režim chorých a pomoc pri kŕmení imobilných pacientov, hygienická starostlivosť. Pripravovať chorých a pomôcok k diagnostickým, liečebným a ošetrovateľským výkonom. Viesť príslušnú zdravotnú dokumentáciu.

Možnosti rozvoja

Podpora zvyšovania, prehlbovania alebo rozširovania kvalifikácie zamestnanca prostredníctvom interných a externých vzdelávacích aktivít.

Osobnostné a odborné školenia, rozvoj tzv. soft skills zamestnancov v oblasti komunikácie s pacientom a príbuznými.

Spolupráca s  uznávanými odborníkmi, koncepčný rozvoj v danom odbore

Ďalší kariérny krok

Zamestnanci spoločnosti Svet zdravia a ProCare majú možnosť rozvíjať svoju kariéru v zázemí silnej súkromnej spoločnosti. Majú príležitosť získať skúsenosti a byť súčasťou úspešných a nových projektov v segmente zdravotníctva v najväčšej siete nemocníc a polikliník na Slovensku.

Zodpovednosti

35%
Spolupráca a asistencia pri komplexnej ošetrovateľskej starostlivosti o pacienta
25%
Dodržiavanie a zabezpečovanie hygienicko-epidemiologický režim
25%
Zabezpečovanie hygieny prostredia- starostlivosť o pomôcky, dezinfekciu, predsterilizačnú prípravu
15%
Práca s informačným systémom, zaznamenáva do dokumentácie realizované výkony

Požadované
Minimálne vzdelanie Minimálne vzdelanie
Stredná škola s maturitou
Pozícia vhodná aj pre: Pozícia vhodná aj pre:
absolventa
Iné požiadavky Iné požiadavky
Kandidát by mal mať ukončené vzdelanie v odbore zdravotnícky asistent.
Vítané
Iné preferencie Iné preferencie
Starostlivosť, zodpovednosť, samostatnosť, flexibilita, aktívny prístup , dodržiavanie pravidiel, schopnosť riešiť kritické situácie, schopnosť určiť priority.

TOP kariérne benefity

  1. Prestížny zamestnávateľ
  2. Priateľská pracovná atmosféra
  3. Atraktívny rozvojový program

Spolupráca s uznávanými odborníkmi.
Atraktívne pracovné prostredie.
Podpora vzdelávania a rozvoja zamestnancov
Spolupatričnosť zamestnancov a dobré medziľudské vzťahy na pracovisku
Rôzne druhy nepeňažných benefitov a tímbildingových aktivít
motivačné výkonnostné finančné ohodnotenie
príjemný profesionálny kolektív a rodinná atmosféra nemocnice/polikliniky
stabilná práca v modernej poliklinike/nemocnice
odborná adaptácia pod vedením vlastného mentora, skúseného kolegu
školenia a vzdelávanie aj mimo polikliniky/nemocnice v rámci siete ProCare a Svet zdravia
novo zrekonštruované/príjemné/moderné priestory nemocnice/polikliniky/oddelenia

Ponúkaný plat

791,82* EUR / mesiac
*základná zložka mzdy

Doplňujúce informácie

V prípade záujmu Vás prosíme o zaslanie životopisu v slovenskom jazyku.
Kontaktovať budeme len tých uchádzačov, ktorí spĺňajú uvedené požiadavky.
Ďakujeme Vám za prejavený záujem a dôveru.

Kontakt

Ing. Alexandra Šagátová
HR koordinátor
Odoslať súkromnú správu