ponuka je uzatvorená
Metodik procesnej podpory @ Generali Poisťovňa, pobočka poisťovne z iného členského štátu
Metodik procesnej podpory
Miesto
Bratislava
Nástup
dohodou
Ponúkaný plat
1 400 EUR / mesiac

Náplň práce

Tvojou úlohou bude:

  • analyzovať, metodicky usmerňovať, koordinovať procesy a školiť v oblasti správy poistenia
  • na základe analýz navrhovať optimalizáciu procesov a zabezpečovať spracovanie požiadaviek na implementáciu z hľadiska systému i procesov
  • evidovať a vykonávať správu požiadaviek a prvotné testovanie dodaných systémových funkcionalít od dodávateľa
  • pripravovať dokumentáciu pre školenie užívateľov
  • spracúvať manuály a usmernenia
  • koordinácia projektov správy poistenia
Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním
  • Nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
  • Stredoškolské s maturitou
  • Študent vysokej školy
  • Vysokoškolské I. stupňa
  • Vysokoškolské II. stupňa
  • Vysokoškolské III. stupňa
Prax

1 rok - Prax v odbore: poisťovníctvo, bankovníctvo

Zručnosti

  • Microsoft Outlook - Mierne pokročilý
  • Microsoft Excel - Mierne pokročilý
  • Microsoft PowerPoint - Mierne pokročilý

Požiadavky

  • prax v oblasti poisťovníctva výhodou
  • skúsenosť s prípravou metodík
  • skúsenosti s riadením projektov
  • flexibilita a ochota učiť sa nové veci v rámci spoločnosti
  • schopnosť pracovať samostatne a zodpovedne

Benefity

  • Od radosti skáče, kto neplatí za gastráče - v hodnote 4,70 € Ti gastráče platíme my.
  • Pre tvoj relax robíme MAX - ak chceš cvičiť s Multisport, tak Ti ju nie len poskytneme ale Ti na ňu aj prispejeme.
  • Pracujeme pilne a najmä flexibilne -  a s home officom nemáme problém.
  • Mať voľna viac je najviac – preto Ti dáme extra 5 dní voľna naviac.
  • Máš podporu aj v časoch náporu - psychická pohoda je dôležitá preto sa môžeš pravidelne zúčastňovať rôznych stretnutí a diskusií zameraných na duševné zdravie.
  • Ako sa na poisťovňu patrí, svojich si zaopatrí - ponúkame Ti zvýhodnené produkty Generali ako aj zľavy u našich partnerov.
  • Ak sa chceš zlepšovať môžeš na sebe pracovať –  prostredníctvom Akadémie Generali alebo na rôznych školeniach a seminároch, ktoré organizujeme.
  • A veľa iného

1 400* EUR / mesiac
*základná zložka mzdy

Výška nástupnej mzdy bude upresnená v rámci výberového konania a bude sa odvíjať od skúseností vybraného kandidáta, min. však od 1400 €/brutto

My v Generali pomáhame ľuďom tvoriť bezpečnejšiu budúcnosť starostlivosťou o ich životy a sny. A to tak našim klientom, ako aj našim zamestnancom. Sme tretia najväčšia poisťovňa na slovenskom trhu a máme ambíciu byť niečím viac - celoživotným partnerom našich klientov. Aby sa nám to podarilo, potrebujeme skvelých ľudí, ktorí sú pre nás kľúčoví.
Sme zodpovední – konáme proaktívne, so zanietením dosahovať skvelé výsledky, robíme veci jednoducho a rozumne sa rozhodujeme. Sme empatickí a využívame inovácie, aby sme sa odlíšili.

Adresa

Bratislava, Slovensko