ELIMER, a.s. Galéria

Firma pôsobí v oblasti montáže a dodávok silnoprúdových a slaboprúdových elektroinštalácii budov a stavieb. Zameriavame sa na elektromontážne práce stavieb, ako sú výrobné a skladové haly, administratívne a bytové objekty. Realizujeme silnoprúdové elektroinštalácie, kamerové a zabezpečovacie systémy, EPS a HSP po celej SR (najviac stavieb realizujeme v BA a okolí).

Rozpočtár v oblasti elektroinštalácií @ ELIMER, a.s.
Rozpočtár v oblasti elektroinštalácií
Miesto Miesto
Bratislava
Nástup
dohodou

Náplň práce

Disponujete skúsenosťami v oblasti oceňovania a realizácie elektroinštalačných prác? Nezľaknete sa práce v AutoCADe či v Exceli? Potom čítajte aj ďalej.

Do nášho tímu nadšencov pre inteligentné elektrické inštalácie hľadáme nového kolegu. Aké zodpovednosti Vám radi zveríme?

*Oceňovanie elektromontážnych zákaziek na základe výkaz-výmeru a projektovej dokumentácie,

*tvorba cenových rozpočtov a kalkulácií silnoprúdových a slaboprúdových elektroinštalácií,

*zostavovanie výkazov - výmerov a rozpočtov pripravovaných zákaziek,

*práca s cenovým rozpočtom zákazky počas realizácie, vyúčtovanie zákazníkovi,

*podieľanie sa na príprave elektromontážnych zákaziek, optimalizácie technického riešenia,

*podieľanie sa na návrhu technického riešenia silnoprúdových a slaboprúdový elektroinštalácií.

Požiadavky

Kto je pre nás vhodný kandidát:
*disponuje skúsenosťami v oblasti oceňovania a realizácie elektroinštalačných prác,
*vie samostatne pracovať v AutoCAD a EXCEL, hlavne meranie dĺžok, počítanie VV z PD,
*je držiteľom osvedčenia §22 vyhl. 508/2009 a vyššie – výhodou,
*je spoľahlivý a odolný voči stresu.

Benefity

*spoločné firemné letné a zimné aktivity
*motivujúce osobné finančné ohodnotenie (v závislosti na vytvorenom zisku na zákazke)
*možnosť profesného rastu (ďalšiemu vzdelávaniu zamestnancov venuje naša spoločnosť nemalé úsilie a prostriedky a je to jeden z hlavných cieľov budovania a rozvoja spoločnosti)
*možnosť platového rastu
*služobné auto aj na súkromné účely, telefón, notebook

Ponúkaný plat

1 200* - 1 500 EUR / mesiac
*základná zložka mzdy