ponuka je uzatvorená

Naším klientom je globálny výrobca inovatívnych hračiek, ktorý je držiteľom niekoľkých svetových ocenení za najlepšie hračky. V 16 pobočkách po celom svete zamestnáva viac ako 1 600 zamestnancov a stále rastie.

Špecialista zákazníckej podpory s Aj & Nj (call centrum) @ SYNERGIE Slovakia
Špecialista zákazníckej podpory s Aj & Nj (call centrum)
Oblasť práce
Zákaznícka podpora
Miesto
Bratislava (Staré Mesto)
ihneď

Náplň práce

Rád komunikuješ s ľuďmi, si proklientsky orientovaný, užívaš si telefonovanie a máš pozitívny vzťah k hračkám? Čo tak pracovať pre medzinárodného výrobcu inovatívnych hračiek s pobočkami po celom svete, ktorý si ale stále uchováva atmosféru rodinnej firmy? Ak si dynamický a komunikatívny supporťák z call centra, hľadáme práve teba. Plat od 1300eur btt podľa skúsenosti.

Tvojimi úlohami bude:
* telefonická a emailová komunikácia s klientami z Nemecka (hotline)
* riešenie rôznych zákazníckých problémov
* spracovávanie objednávok
* reporting ohľadom objednávok a hovorov
* plnenie individuálnych aj tímových cieľov
* účasť na týždenných mítingoch a vzdelávacích seminároch

Požadované
Minimálne vzdelanie
Vysokoškolské I. stupňa
Jazyky
nemčina - pokročilý
angličtina (UK) - pokročilý
Pozícia vhodná aj pre:
absolventa
Iné požiadavky
* Aj & Nj na pokročilej úrovni
* vyníkajúce komunikačné zručnosti a orientácia na zákazníka
* multitasking a schopnosť riešiť problémy
* tímový duch
• počet rokov praxe v odvetví Call centrum - 1 rok
Vysokoškolské III. stupňa

Iné benefity

* individuálny prístup, rozvoj a vzdelávanie
* finančné bonusy
* 2 extra dni voľna
* sick days
* teambuildingy, firemné akcie a eventy
* parkovacie miesta

Ponúkaný plat

1 300* EUR / mesiac
*základná zložka mzdy

od 1300eur btt

Doplňujúce informácie

Zaujala Vás táto pracovná ponuka? Pošlite svoj štruktúrovaný životopis na adresu => email <=. Do predmetu správy, prosím, uveďte názov pozície, o ktorú máte záujem.

Kontakt

Smiešková Monika

Adresa

Staré Mesto, Bratislava, Slovensko