Náš business je business o ľuďoch.
Zmyslom poisťovníctva je ochrana a zvyšovanie kvality života našich klientov, ich rodín a komunít, kde pôsobíme. Máš chuť dozvedieť sa viac? V tom prípade čítaj #ĎALEJ

Tak neváhaj a pridaj sa k nám!

Manažér obchodnej skupiny @ Generali Poisťovňa, a.s.
Manažér obchodnej skupiny
Oblasť práce
Poisťovníctvo
Miesto
Typ pracovného pomeru
živnosť
ihneď

Náplň práce

Do našej vlastnej obchodnej sieti hľadáme Manažéra obchodnej skupiny, ktorého pracovnou náplňou bude:

- zodpovednosť za plnenie obchodného plánu v oblasti poistenia (retail/SME/ hypo/investície)
- budovanie a vedenie tímu obchodníkov pre predaj (aktívny výber a adaptácia, zaujímavé štartovacie odmeny pre začínajúcich obchodníkov)
- motiváciu tímu , riadenie rozvoja obchodníkov a ich kariérneho rastu - Pozícia je vhodná pre manažérov so skúsenosťami s riadením obchodných tímov (poisťovníctvo, bankovníctvo výhodou)

Možnosti rozvoja

  • V Generali poskytujeme komplexné vzdelávanie hradené spoločnosťou.
  • Poskytujeme moderné e-learningové vzdelávanie prístupné z domu, 24 hodín denne.
  • Ponúkame online vzdelávanie prostredníctvom videoškolení a webinárov.
  • Zabezpečujeme všetky potrebné školenia a certifikáty vyplývajúce zo zákona.
  • Zastrešujeme široké zameranie manažérskych kurzov
  • Poskytovanie podpory a odbornej pomoci zo strany skúsených kolegov, ktorá sa zíde najmä v začiatkoch.
  • Konzultácie a pravidelná komunikácia s trénermi vzdelávania,

    Ďalší kariérny krok

    Riaditeľ obchodného tímu

    Zodpovednosti

    50%
    plnenie obchodného plánu
    50%
    budovanie a vedenie tímu

    Požadované
    Minimálne vzdelanie
    Stredná škola s maturitou
    Počet rokov praxe
    2
    Počet rokov praxe v odvetví
    2 - Poisťovníctvo
    Iné požiadavky
    preukázateľné skúsenosti s predajom
    - skúsenosti s budovaním obchodného tímu
    - skúsenosti s adaptáciou a motiváciou obchodného tímu
    - silné pro-klientské nastavenie
    - orientácia na dosahovanie výsledkov, priebojnosť
    2 - Bankovníctvo a finančníctvo

    TOP kariérne benefity

    1. Nezávislosť
    2. Flexibilný pracovný čas
    3. Prestížny zamestnávateľ
    4. Vysoká mzda
    5. Atraktívny rozvojový program

    Ponúkaný plat

    500* - 1 500 EUR / mesiac
    *základná zložka mzdy

    Fixná mesačná mdza od 500 do 1 500EUR + provízie a iné motivačné odmeny

    Kontakt

    Mgr. Andrea Oravcová
    HR Biznis Partner
    Odoslať súkromnú správu

    Adresa

    Lamačská cesta 6257/3, Karlova Ves, Slovensko