V spoločnosti ProCare a Svet zdravia poskytujeme nadštandardnú zdravotnú starostlivosť. Liečiť a pomáhať si vyžaduje veľkých ľudí, s ktorými spoločne budujeme lepšie zdravotníctvo na Slovensku. Pridajte sa k nám.

NEMOCNICE SVET ZDRAVIA

Spoločnosť Svet zdravia, a. s. pôsobí na Slovensku od roku 2006. Sme  prevádzkovateľom 17 regionálnych nemocníc.

Naším poslaním je, aby ľudia na Slovensku mali prístup k zdravotnej starostlivosti novej generácie.  Vytvárame Svet zdravia - sieť nemocníc, kde je pacient centrom našej pozornosti.

Svet zdravia tvorí vyše 6000 našich kolegov. Neustále však hľadáme profesionálov, ktorí sa chcú stať súčasťou pozitívnej zmeny v slovenskom zdravotníctve.

Vyberte si nás.

Využite príležitosť získať stabilnú prácu v moderných nemocniciach, zaujímavé profesionálne uplatnenie, atraktívne ohodnotenie, možnosť osobného rastu a ďalšieho vzdelávania.

Spolu tvoríme lepší tím.

Primár oddelenia FBLR - NsP Galanta @ Svet zdravia, a.s
Primár oddelenia FBLR - NsP Galanta
Oblasť práce Oblasť práce
Zdravotníctvo a sociálna starostlivosť
Miesto Miesto
Galanta
ihneď

Náplň práce

Očakávame:

Nového člena, ktorý bude poskytovať zdravotnú starostlivosť v rozsahu získanej kvalifikácie - špecializácie v odbore Fyziatria, balneológia a liečebná rehabilitácia, v súlade s platnými právnymi predpismi, etickým kódexom zdravotníckeho pracovníka a s ohľadom na práva pacientov. Samostatne vykonávať špecializovanú preventívnu, diagnostickú a liečebnú činnosť v príslušnom odbore.

Zabezpečovanie komplexnej a konziliárnej zdravotnej starostlivosti v súlade s koncepciou odboru FBLR. A vykonávanie odbornej diagnostickej a preventívno - liečebnej činnosti v danom odbore.

Možnosti rozvoja

mentoring, koučing, odborné konferencie, projekty v rámci spoločnosti ProCare a Svet zdravia

Zodpovednosti

30%
Špecializovaná liečebno- preventívna starostlivosť v príslušnom odbore v rámci lôžkového oddelenia
25%
Konziliárne služby v rámci zdravotníckeho zariadenia
25%
Poskytovanie informácií o zdravotnom stave pacienta rodinným príslušníkom a oprávneným osobnám
20%
Komplexná zdravotná starostlivosť

Požadované
Minimálne vzdelanie Minimálne vzdelanie
Vysokoškolské II. stupňa
Vzdelanie - študijný odbor Vzdelanie - študijný odbor
Všeobecné lekárstvo
Jazyky Jazyky
slovenčina - rodný jazyk
Počet rokov praxe Počet rokov praxe
2
Požadované zručnosti Požadované zručnosti
ukončená špecializácia v odbore fyziatria, balneológia a liečebná rehabilitácia
Iné požiadavky Iné požiadavky
Riadenie a vedenie ľudí, starostlivosť, zodpovednosť, samostatnosť, flexibilita, aktívny prístup, dodržiavanie pravidiel, schopnosť riešiť kritické situácie, schopnosť určiť si priority.

TOP kariérne benefity

  1. Prestížny zamestnávateľ
  2. Priateľská pracovná atmosféra
  3. Atraktívny rozvojový program

Nespájame svoju identitu len s prácou. Našim zamestnancom ponúkame výhody s prihliadnutím na tie najvyššie životné hodnoty. Našou najvyššou prioritou je Vaše ZDRAVIE, poskytujeme celoročnú zdravotnú starostlivosť pre Vás a Vašich blízkych. Podporujeme RODINU možnosťou využitia detského letného tábora, účasti na akciách ku MDD či na Mikuláša. Môžete využiť plne hradený deň voľna na 1. deň v škole prváčika či home office. Budujeme TÍMOVOSŤ na športových dňoch a teambuildingoch. Podporujeme KULTÚRU a slovenské divadlá. Podporujeme zdravý životný štýl a športovcov. Čaká na Vás množstvo ďalších výhod.

Ponúkaný plat

2 194* EUR / mesiac
*základná zložka mzdy

Minimálna odmena 400€ . Naša ponuka môže byť aj vyššia a môže obsahovať aj ďalšie formy bonusov , v závislosti od skúseností a profilu kandidáta.

Doplňujúce informácie

V prípade záujmu Vás prosíme o zaslanie životopisu v slovenskom jazyku. Kontaktovať budeme len tých uchádzačov, ktorí spĺňajú uvedené požiadavky. Ďakujeme Vám za prejavený záujem a dôveru.

Kontakt

Alžbeta Jurčíková
HR koordinátor
Odoslať súkromnú správu

Adresa

Hodská 373/38, Galanta, Slovensko