ponuka je uzatvorená
Metodik/ metodička na Call centre @ Generali Poisťovňa | Generali Česká pojišťovna

Ponuka práce: Metodik/ metodička na Call centre

Miesto
Bratislava
Nástup
dohodou
Ponúkaný plat
1 350 EUR / mesiac

Náplň práce

Považuješ sa spoľahlivého človeka so zmyslom pre detail?

Máš dobré komunikačné zručnosti?

Ak si odpovedal/a ÁNO, môže byť pre teba táto pozícia ideálna príležitosť. Do nášho tímu hľadáme novú posilu, ktorá bude mať na starosť oblasť metodiky na call centre.

Tvojou náplňou práce bude:

  • zodpovednosť za vytváranie metodických pokynov, pracovných postupov a materiálov pre operátorov call centra,
  • školenie produktov, systémov, procesov a postupov na call centre,
  • príprava workshopov a školení podľa potrieb,
  • udržiavanie aktuálnosti obsahu materiálov,
  • komunikácia s ostatnými úsekmi v rámci firmy ohľadom procesov na call centre,
  • podpora prevádzky call centra,
  • občasne služobné cesty do Čiech (Brno a Pardubice).

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním

  • Vysokoškolské I. stupňa
  • Vysokoškolské II. stupňa
  • Vysokoškolské III. stupňa

Požiadavky

  • dobrá znalosť MS Office,
  • samostatnosť a zodpovednosť
  • dobré komunikačné a prezentačné zručnosti,
  • flexibilita a schopnosť pružne reagovať na zmeny,
  • príjemné a empatické vystupovanie,
  • zvládanie stresových situácií.

Benefity

  • Od radosti skáče, kto neplatí za gastráče - v hodnote 6,00 € Ti gastráče platíme my.
  • Pre tvoj relax robíme MAX - ak chceš cvičiť s Multisport, tak Ti ju nie len poskytneme ale Ti na ňu aj prispejeme.
  • Pracujeme pilne a najmä flexibilne -  a s home officom nemáme problém.
  • Mať voľna viac je najviac – preto Ti dáme extra 5 dní voľna naviac.
  • Máš podporu aj v časoch náporu - psychická pohoda je dôležitá preto sa môžeš pravidelne zúčastňovať rôznych stretnutí a diskusií zameraných na duševné zdravie.
  • Ako sa na poisťovňu patrí, svojich si zaopatrí - ponúkame Ti zvýhodnené produkty Generali ako aj zľavy u našich partnerov.
  • Ak sa chceš zlepšovať môžeš na sebe pracovať –  prostredníctvom Akadémie Generali alebo na rôznych školeniach a seminároch, ktoré organizujeme.
  • A veľa iného.

1 350* EUR / mesiac
*základná zložka mzdy

Výška nástupnej mzdy bude upresnená v rámci výberového konania a bude sa odvíjať od skúseností vybraného kandidáta, min. však od 1350 €/brutto. A to nie je všetko k pozícií prislúchajú aj polročné odmeny, ktorých výška závisí od plnenia cieľov.

My v Generali pomáhame ľuďom tvoriť bezpečnejšiu budúcnosť starostlivosťou o ich životy a sny. A to tak našim klientom, ako aj našim zamestnancom. Sme tretia najväčšia poisťovňa na slovenskom trhu a máme ambíciu byť niečím viac - celoživotným partnerom našich klientov. Aby sa nám to podarilo, potrebujeme skvelých ľudí, ktorí sú pre nás kľúčoví.
Sme zodpovední – konáme proaktívne, so zanietením dosahovať skvelé výsledky, robíme veci jednoducho a rozumne sa rozhodujeme. Sme empatickí a využívame inovácie, aby sme sa odlíšili.

Kontakt

Bibiána Baumannová

Adresa

Bratislava, Slovensko