Full-stack Developer @ Sprinx Systems, a.s.
Full-stack Developer
Místo
Praha
Typ pracovního poměru
full-time
Nástup
dohodou
Nabízený plat
60 000 - 100 000 CZK / měsíc

Náplň práce

Baví tě React, ale chceš se zároveň věnovat programování v Node.js? K nám do Sprinx Systems hledáme šikovného Full-Stack vývojáře/ku, který se se bude chtít zapojit do vývoje projektů pro jednu z největších stavebních společností a mnoho dalších projektů pro významné klienty. Jedná se hlavně o projekty z oblasti e-commerce. U nás tě nuda na jednom projektu nečeká!

Mimo jiných fajn benefitů, ti dáme šanci, realizovat se podle tvých zájmů - pomůžeme ti se rozvíjet, ať už budeš chtít proniknout do SW architektury nebo vést časem svůj vlastní tým.

Jak bude vypadat tvoje náplň práce?

  • Tvorba moderní webové aplikace
  • Integrace aplikace s velkým množstvím datových zdrojů
  • Náš Stack: React, Tailwind CSS, Node.js, NestJS, SQL Server, Mongo DB

Dovednosti a kvalifikace

Požadované
Minimální vzdělání
Střední vzdělání s maturitou
Počet let praxe
2
Jiné požadavky

  • Rádi bychom, aby jsi měl zkušenosti s Javascript / Typescript (React, Node.js)
  • Znalost SQL Databází
  • Hledáme někoho, kdo by s námi chtěl ideálně sedět v kanceláři a podílet se na dění ve firmě. Dáváš přednost remote? Nevadí 😊 Máme ozkoušeno, že to může dobře fungovat
  • Schopnost dotahovat věci do konce
  • Chuť a vůli učit se nové věci a posouvat se odborně dál
  • Kluci jsou dobrá parta a rádi se spolu zasmějí, podělí se o zkušenosti a zajdou na pivo. Rádi bychom našli člověka, co k nám zapadne
  • Chceš do toho s námi jít na plno - fulltime (40 hod/týdně), s part-time ti můžeme vyjít vstříc
  • Rádi bychom, aby jsi byl hlava otevřená. Rozumíš tomu, že zákazník je vždy na prvním místě a jsme tu od toho, abychom mu pomohli a nasměrovali ho. Pokud ale zákazník přesně ví, co chce, tak ti nebude dělat problém, držet se jeho zadání 😊

Vítané

Benefity

  • Možnost osobně se podílet na návrhu aplikace a diskutovat s kolegy o dalším vývoji řešení
  • Prostor pro profesní rozvoj (interní i externí školení, TechLunches, certifikace
  • Účast na zajímavých dlouhodobých projektech pro prestižní společnosti
  • 5 týdnů dovolené na relaxování
  • Příjemné prostředí branického pivovaru + parkování zdarma přímo v areálu
  • Možnost pravidelného Home Office
  • Možná je i spolupráce na IČ nebo jen na částečný úvazek
  • Jsme dog friendly /cat friendly/ kid friendly
  • Stravenky, Multisportka, občerstvení na pracovišti a samozřejmě neomezený přístup ke kávě :)
  • Notebook, telefon, kabely, sluchátka - co budeš potřebovat
  • Fajn lidi, firemní akce, neformální teambuildingy a firemní akce a spoustu dalšího

Mzda

60 000* - 100 000 CZK / měsíc
*základní složka mzdy

Pracovní prostředí a firemní kultura

Specializujeme se na vývoj, prodej, implementaci a správu obchodních systémů. Vyvíjíme webová řešení, poskytujeme služby v oblasti hostingu a správy aplikací a jsme významným dodavatelem produktů HPC (High Performance Computing.). Působíme na trhu již od roku 1996 a naše produkty a řešení využívá řada zákazníků v České republice i v zahraničí.

Kontakt

Katerina Stepankova

Adresa

Praha, Česko