ponuka je uzatvorená

Sme mobilným operátorom, ktorý presadzuje jednoduchosť, transparentnosť a férovosť v mobilnej komunikácii. Aj vďaka tomu je s nami už 9 rokov viac ako 1,8 milióna zákazníkov. Sme siedmy rok po sebe mobilným operátorom roka. V rokoch 2009 a 2010 podľa časopisu BC Mobil a Mobilný operátor roka 2011, 2012, 2013, 2014 a 2015 podľa časopisu Techbox. Tiež držiteľ ceny Best Employers 2013, 2014 a 2015 pre najlepšieho zamestnávateľa na Slovensku v kategórii veľkých firiem.

Konzultant značkovej predajne Bratislava - Avion @ O2 Slovakia
Konzultant značkovej predajne Bratislava - Avion
Oblasť práce
IT a telekomunikácie
Miesto
Bratislava
ihneď

Miesta práce

Náplň práce

Čo bude náplňou vašej práce?

  • Aktívny predaj produktov a služieb zákazníkom v značkovej predajni
  • Byť inšpiráciou pre zákazníkov a ukázať im ponuku produktov a služieb
  • Pomáhať s riešením ich požiadaviek a potrieb
  • Keď bude voľnejšie, čaká vás trochu administratívy a agendy spojenej s predajom a následným zákazníckym servisom, ale nič zložité

Možnosti rozvoja

  • Čaká ťa sprievodca svetom kariéry a tvoj manažér vás naučí ako dôjsť ďaleko. Ciest je mnoho, či už smerom O2 Guru, Guru pre firemných zákazníkov, Guru Master alebo Zástupca vedúceho.

Zodpovednosti

35%
Podpora pre zákazníkov pri riešení ich požiadaviek
30%
25%
Inšpirácia pre zákazníkov, prezentácia noviniek
10%
Administratíva

Požadované
Minimálne vzdelanie
Stredná škola s maturitou
Požadované zručnosti
Moderné technológie vedia zlepšiť život nám všetkým. My v O2 to vieme a preto hľadáme značkové predajned technických nadšencov.
- Sú technológie súčasťou Tvojho života a rád/rada o nich rozprávaš?
- Používaš aplikácie v smartfóne alebo tablete a hľadáš stále nové?
- Vieš veľmi dobre komunikovať s ľuďmi, nebojíš sa ich osloviť a ponúknuť im vhodnú službu?
Iné požiadavky
- Často používaš aplikácie v smartfóne alebo tablete a hľadáš stále nové?
- Rád sa neustále učíš nové veci?
- Si časovo flexibilný/á a pracujem na maximum?
Vítané
Jazyky
angličtina (UK) - mierne pokročilý
Počet rokov praxe v odvetví
1 - Zákaznícka podpora

TOP kariérne benefity

  1. Priateľská pracovná atmosféra
  2. Pocit bezpečia
  3. Work-life balance
  4. Atraktívny rozvojový program

Iné benefity

Prečo práve my? Ak vás vyberieme, máš sa na čo tešiť.
- V super tíme mladých motivovaných ľudí je radosť ich spoločne prekonávať.
- Môžeš sa tešiť aj na cool výhody, či už je to prístup k novým technickým hračkám ako prvý/á, zľavy pre rodinu a priateľov, školenia, pestré benefity a motivujúce mzdové ohodnotenie s fixnou a variabilnou časťou, pri ktorej záleží len na tebe.
Ak si ochotný na sebe pracovať, učiť sa a zároveň sa v práci s kolegami aj zabaviť, chceme práve teba.
Ďalej ponúkame:
- príspevok na obuv/ošatenie
- voľno navyše po vyčerpaní dovolenky
- rozvoj technických zručností (O2 Guru)
- možnosť kariérneho rastu
- zamestnanecký telefón

Kontakt

Monika Krupová
HR Recrutiment Specialist