Likvidátor/-ka poistných udalostí životného poistenia @ NN Životná poisťovňa, a.s.
Likvidátor/-ka poistných udalostí životného poistenia
Miesto Miesto
Bratislava (Staré Mesto)
Typ pracovného pomeru Typ pracovného pomeru
plný úväzok
Nástup Nástup
dohodou

Náplň práce

  • likvidácia poistných udalostí v životnom poistení
  • tvorba RBNS rezerv
  • spracovanie odvolaní k poistným udalostiam
  • telefonická komunikácia s klientami

Požiadavky

Koho hľadáme

  • ukončené minimálne stredoškolské vzdelanie v odbore zdravotníctvo,
  • prax v likvidácií v životnom poistení,
  • prax v oblasti poisťovníctva a znalosť lekárskej terminológie,
  • zodpovednosť,
  • samostatnosť,
  • dôslednosť,
  • precíznosť a zmysel pre detail,
  • veľmi dobré komunikačné schopnosti,

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním

nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

zdravotníctvo

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Outlook - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý

Požadovaná prax

2

Benefity

  • zázemie stabilnej medzinárodnej finančnej spoločnosti

  • príjemné pracovné prostredie, kolektív s veľmi dobrými vzťahmi

  • motivujúce finančné ohodnotenie

  • program sociálnych benefitov pre zamestnancov

  • voľno nad rámec zákona, sick days,

  • možnosť práce z domu

  • stravné lístky nad rámec zákona,

  • príspevok do III. piliera, zľavy a výhody v životnom poistení a i.)

ovocné dni, tímové aktivity, ...

Ponúkaný plat

1 000* EUR / mesiac
*základná zložka mzdy

1 000 EUR/mesiac

Sme súčasťou medzinárodnej finančnej skupiny so 176-ročnou históriou v oblasti poistenia, dôchodkového zabezpečenia a investícií. Staráme sa o finančnú budúcnosť 18 miliónov klientov v 18 krajinách sveta. Na Slovensku sme v minulosti pôsobili pod značkou Nationale-Nederlanden a neskôr ako ING. Značka NN, ktorú používame od roku 2015, dnes patrí medzi významných poskytovateľov životného poistenia a dôchodkových produktov. Zmyslom našej práce je pomôcť ľuďom a ich rodinám zaistiť vlastnú finančnú budúcnosť.

To najcennejšie, čo v NN máme, sú naši zamestnanci. Našou snahou je, aby sme kolegom dokázali zabezpečiť ideálne pracovné podmienky a rovnako motivujúce ohodnotenie. Aj my máme svoje rodiny, priateľov a koníčky, preto vieme, aký dôležitý je čas na oddych. Ponúkame širokú škálu finančných i nefinančných benefitov, zameraných predovšetkým na udržanie rovnováhy medzi pracovným a osobným životom. Príležitosť pracovať v NN ponúkame absolventom a nováčikom, rovnako však ctíme skúsenosti a vedomosti starších kolegov.

Prestížny inštitút The Top Employers Institute* oceňuje firmy po celom svete za aplikáciu excelentných HR postupov do praxe. NN Životná poisťovňa získala v svojej kategórii uznanie od tejto inštitúcie už po tretí raz v podobe dvoch titulov – Top Employer Slovakia a Top Employer Europe 2021. NN tak preukázala, že i v neľahkých časoch dokáže vytvoriť svojim zamestnancom tie najlepšie pracovné podmienky.

Kontakt

Tímea Kolláriková

Adresa

Slávičie údolie , Staré Mesto, Bratislava, Slovensko