Od roku 2011 ozdravujeme slovenské nemocnice tak, aby ľudia na Slovensku mali prístup k zdravotnej starostlivosti novej generácie. Vytvárame Svet zdravia - sieť nemocníc, kde vďaka nášmu profesionálnemu prístupu, práci na neustálom zlepšovaní sa a liečivému prostrediu dokážeme zabezpečiť, že pacient je centrom našej pozornosti.

V súčasnosti prevádzkujeme štrnásť nemocníc v Košickom, Prešovskom, Banskobystrickom, Trnavskom a v Trenčianskom samosprávnom kraji, ktorých spádová oblasť predstavuje 1 milión obyvateľov. Ide o nemocnice v mestách Humenné, Svidník, Spišská Nová Ves, Rožňava, Trebišov, Michalovce, Vranov nad Topľou, Stropkov, Rimavská Sobota, Žiar nad Hronom, Banská Štiavnica, Galanta, Dunajská Streda a Partizánske. Spoločnosť Svet zdravia, a. s. patrí do skupiny Penta Investments.

Pre Svet zdravia pracuje už vyše 6000 zamestnancov. Neustále však hľadáme kvalitných lekárov, sestry, pôrodné asistentky, ostatný zdravotný personál a ďalších ľudí, ktorí by sa radi stali súčasťou pozitívnej zmeny v slovenskom zdravotníctve. Ak patríte medzi nich, tak sa určite pridajte k nám!

Nefrológ @ SVET ZDRAVIA, A. S.
Nefrológ
Oblasť práce Oblasť práce
Zdravotníctvo a sociálna starostlivosť
Miesto Miesto
Topoľčany
ihneď

Náplň práce

Lekár špecialista v špecializačnom odbore nefrológia pracuje na pridelenom pracovisku ako samostatný lekár s kvalifikáciou. Poskytuje a zabezpečuje komplexnú zdravotnú starostlivost v súlade s koncepciou daného odboru. Poskytuje a zabezpečuje konziliárnu zdravotnú starostlivosť, vykonáva odbornú diagnostickú a preventívno-liečebnú činnosť v danom odbore.

Tím líder

supervisor_photo MUDr. Janka Kubaliaková
Primárka dialyzačného strediska

Možnosti rozvoja

Podpora zvyšovania, prehlbovania alebo rozširovania kvalifikácie zamestnanca prostredníctvom interných a externých vzdelávacích aktivít.

Osobnostné a odborné školenia, rozvoj tzv. soft skills zamestnancov v oblasti komunikácie s pacientom a jeho príbuznými.

Zodpovednosti

25%
Komplexná zdravotná starostlivosť
25%
Konziliárna zdravotná starostlivosť
25%
Zodpovednosť za úkony potrebné pre správnu diagnostiku
25%
Dodržiavanie pravidiel a pokynov kvalifikovaného lekára, garanta a primára

Požadované
Minimálne vzdelanie Minimálne vzdelanie
Vysokoškolské II. stupňa
Počet rokov praxe Počet rokov praxe
1
Požadované zručnosti Požadované zručnosti
Počítačová gramotnosť
Organizačné a riadiace schopnosti
Iné požiadavky Iné požiadavky
Ukončená špecializačná príprava v špecializačnom odbore nefrológia.
Starostlivosť, zodpovednosť, samostatnosť, flexibilita, aktívny prístup , dodržiavanie pravidiel, schopnosť riešiť kritické situácie, schopnosť určiť priority.

TOP kariérne benefity

  1. Atraktívny rozvojový program
  2. Atraktívne benefity
  3. Prestížny zamestnávateľ
  4. Priateľská pracovná atmosféra

Iné benefity

Spolupráca s uznávanými odborníkmi.
Atraktívne pracovné prostredie.
Podpora vzdelávania a rozvoja zamestnancov
Spolupatričnosť zamestnancov a dobré medziľudské vzťahy na pracovisku
Rôzne druhy nepeňažných benefitov a tímbildingových aktivít

Ponúkaný plat

2 194* - 2 500 EUR / mesiac
*základná zložka mzdy

Výška mzdy závisí od dosiahnutého stupňa vzdelania. Motivácia formou osobného príplatku, finančné ohodnotenie pracovného nasadenia

Doplňujúce informácie

V prípade záujmu Vás prosíme o zaslanie životopisu v slovenskom jazyku.

Kontaktovať budeme len tých uchádzačov, ktorí spĺňajú uvedené požiadavky.

Ďakujeme Vám za prejavený záujem a dôveru.

 Pozícia je obsadzovaná pre Svet zdravia Nemocnicu Topoľčany a.s.

Pavlovova 17, 955 20 Topoľčany

Kontakt

Mgr. Zuzana Ondrušová
HR koordinátor
Odoslať súkromnú správu

Adresa

Pavlovova 17, Topoľčany, Topoľčany, Slovensko