Sme spoločnosť s bohatými skúsenosťami, ktorá už vyše 15 rokov poskytuje komplexné telekomunikačné riešenia od garantovaného internetového pripojenia, cez cloudové služby, hosting, hlasové riešenia VoIP až po komplexné služby na doma. Disponujeme vlastnou optickou sieťou, ktorá aktuálne dosahuje viac ako 100 km, ktorú neustále rozširujeme. V súčasnosti poskytujeme špičkový technologický priestor pre klientské zariadenia v našich 3 dátových centrách. Našou silnou stránkou je individuálny proaktívny prístup, technická podpora 24/365, dlhoročné skúsenosti a hlavne silný tím ľudí, ktorí sú nadšencami pre telekomunikačné služby, nové technológie a výzvy. Tradične pracujeme vo vysokom nasadení, aby sme našim klientom priniesli kvalitné služby a u kolegov oceňujeme nové nápady a kreativitu. Sme tím ľudí, ktorí inšpiruje a motivuje. Prácu prispôsobujeme ľuďom, nie ľudí práci. Dobré vzťahy na pracovisku radi podporujeme spoločným trávením času v oddychovej zóne so stolným futbalom alebo skvelými VNET akciami, ktoré sú organizované pravidelne aj spontánne ako sú chutné raňajky a zábavné firemné akcie

Software engineer / Web Developer @ VNET
Software engineer / Web Developer
Oblasť práce
IT a telekomunikácie
Miesto
ihneď

Náplň práce

Si kreatívny a zapálený Python nadšenec a máš chuť sa neustále posúvať ďalej? Máš rád inovatívny prístup a voľnú ruku pri realizácii tvojich nápadov? Neváhaj, pridaj sa k nám!

Ako jedna z mála spoločností na Slovensku ti ponúkame možnosť naskočiť do sveta virtualizácie a verejného cloudu. Vo VNETe ponúkame našim klientov cloudové riešenie na platforme OpenStack, ktoré nám pomôžeš kontinuálne zlepšovať.

PRÁCA BUDE TVOJÍM KONÍČKOM:
  • budeš pracovať na webových aplikáciách aj na automatizovaní firemných procesov
  • môžeš prísť s novými nápadmi a myšlienkovými postupmi - sme otvorení inováciám
  • samostatnosť pri riešení úloh je pre teba samozrejmosťou
  • ak máš chuť môžeš sa chopiť vedenia projektov - iniciatíve sa medze nekladú

Tím líder

supervisor_photo Michal Jurányi
Tímlíder strediska automatizácie procesov / Senior python programátor

Možnosti rozvoja

Ako člen nášho tímu máš možnosť naskočiť do sveta virtualizácie a cloudových aplikácií.

Ďalší kariérny krok

Byť súčasťou komplexnejších projektov a podieľať sa na ich návrhu a vývoji.

Zodpovednosti

70%
Vývoj a údržba SW
15%
Podpora implementovaného SW
5%
Návrh SW
5%
Prevádzka systémov
5%
Spracovanie dát

Požadované
Minimálne vzdelanie
Stredná škola s maturitou
Vzdelanie - študijný odbor
Informačné technológie
Softvérové inžinierstvo
Jazyky
angličtina (UK) - mierne pokročilý
angličtina (US) - mierne pokročilý
Pozícia vhodná aj pre:
študenta / absolventa
Požadované zručnosti
Reálne skúsenosti s vývojom v Pythone a webovými aplikáciami
Schopnosť komunikovať s členmi tímu a si tímový hráč
Prezentačné zručnosti aspoň na základnej úrovni
Iné požiadavky
POČÍTAČOVÉ ZRUČNOSTI

Python - pokročilý
PostgreSQL - základy
HTML - základy
CSS - základy
Administrácia UNIX/Linux - základy
Vítané
Iné preferencie
Ak by si mal skúsenosť s niektorou z nasledujúcich pokročilejších technológií, určite by si nám uľahčil rozhodovanie. Ak aj nie a máš chuť sa s nimi zoznámiť, radi ti s tým pomôžeme:
- ReactJS alebo VueJS pre tvorbu interaktívnych webových aplikácií
- message queueing a distribúcia úloh pomocou RabbitMQ a Celery
- NoSQL databázy (CouchDB)
- rýchle vyhľadávanie cez ElasticSearch
- nasadzovanie a beh procesov a aplikácií pomocou Circus a Gunicorn
- prevádzka aplikácii v kontajneroch (Docker, Kubernetes)

TOP kariérne benefity

  1. Work-life balance
  2. Priateľská pracovná atmosféra
  3. Zaujímavé a inšpiratívne projekty
  4. Nezávislosť

• budeš mať jednoznačne priestor na sebarealizáciu, vďaka veľkej variabilite pracovných úloh
• ponúkame ti možnosť pracovať so špičkovými technológiami
• budeš mať príležitosť neustále sa vzdelávať a rásť (vrátane výučby angličtiny na pracovisku)
• poskytujeme možnosť využiť príležitostnú prácu z domova (home-office)

Mzda

1000 - 1500 EUR

Doplňujúce informácie

Do VNETu skratka hľadáme ľudí zanietených do najnovších technológií. U nás sa zlepšíš a zároveň môžeš priniesť svoje skúsenosti s týmito technológiami:
• Openstack
• Docker a Kubernetes
Všetky skúsenosti s týmito, alebo aj inými technológiami podobného charakteru sú vítané ako plus k tvojmu profilu. Vo VNETe využívame pomerne široký rozsah technológii, ale nenechaj sa odradiť.

Kontakt

Zuzana Začková
HR manager
Odoslať súkromnú správu

Adresa

Námestie hraničiarov 3728/39, Petržalka, Slovensko