ponuka je uzatvorená
HR stážista - Recruiter @ Continental Automotive Systems Slovakia s.r.o.

Ponuka práce: HR stážista - Recruiter

Miesto
Zvolen
Typ pracovného pomeru
dohoda, stáž
Nástup
dohodou
Ponúkaný plat
5 - 6 EUR / hodina

Náplň práce

Oddelenie ľudských vzťahov hľadá do svojho tímu šikovného študenta vysokej školy, ktorému nie je cudzia komunikácia s ľuďmi, má pozitívny prístup k práci a k plneniu úloh s pridanou hodnotou a rád sa púšťa do nových výziev.

Hľadáme človeka, ktorý sa stane plnohodnotným členom nášho tímu a podporí nás najmä v oblasti recruitingu. Hlavnou náplňou práce bude
príprava inzercie, vedenie telefonických screeningov a osobných pohovorov a práca s recruitingovým systémom.

Ďalšie úlohy súvisia s oblasťami:
Onboarding - pomoc pri organizácii nástupov nových zamestnancov, plánovanie vstupných školení;
Projekty - spolupráca na rôznych projektoch z oblasti rozvoja ľudských vzťahov;
Administratíva - starostlivosť o front office na oddelení, rôzne administratívne úlohy.

Skúsenosť s recruitingovými aktivitami je BENEFITOM, nie podmienkou prijatia. Ak chceš na sebe pracovať a ukázať nám svoj potenciál, tak neváhaj a prihlás sa. Náš tím ti v praxi pomôže rozvíjať tvoje silné stránky.

Požadované
Minimálne vzdelanie
Vysokoškolské štúdium
Iné požiadavky

Študent VŠ so zameraním na personalistiku, ekonomiku, masmédiá, komunikáciu, právo, príp. iné.;
Dostupnosť na pracovisku min. 1,5 dňa v týždni;
Znalosť anglického jazyka na komunikatívnej úrovni;
Skúsenosti s prácou s balíkom MS Office;
Samostatnosť, zodpovednosť, iniciatíva, asertívna komunikácia, pozitívny vzťah k práci s ľuďmi, zmysel pre detail, proaktívny prístup k práci.

Vítané

Benefity

> Spolupráca s dynamickým a priateľským HR tímom;
> Možnosť spolupráce pri písaní záverečnej/ročníkovej práce;
> Možnosť práce z domu po zapracovaní;
> Mimoriadne odmeny v prípade proaktívneho prístupu k práci;
> Stravovanie priamo v závode – menu len za 1,02 €;
> Firemné eventy a dobrovoľnícke aktivity;
> Kariérny rozvoj a vzdelávanie šité na mieru;
> Work life coaching program;
> Moderné pracovné prostredie s ergonomickým vybavením;
> Bezproblémové parkovanie v areáli závodu.

5* - 6 EUR / hodina
*základná zložka mzdy

Výška odmeny závisí od skúseností kandidáta. Možnosť navýšenia odmeny po zapracovaní.

Spoločnosť Continental vyvíja technológie a služby, ktoré určujú trendy, pre udržateľnú a prepojenú mobilitu ľudí a ich tovarov. Technologická spoločnosť založená v roku 1871 ponúka bezpečné, efektívne, inteligentné a cenovo dostupné riešenia pre vozidlá, stroje, dopravu a prepravu. Spoločnosť Continental dosiahla v roku 2018 obrat v hodnote 44,4 miliardy eur a aktuálne zamestnáva viac ako 193 000 zamestnancov v 60 krajinách a trhoch.

Kontakt

Nicol Kalinová
Miesta práce