Náš business je business o ľudoch.

Chceš byť našou súčasťou? Hľadáme ľudí ako sme my: Klientsky orientovaní
Staráme sa o nášho klienta. Snažíme sa nájsť pre neho najoptimálnejšie riešenie.

Informatik @ Generali Poisťovňa, a.s.
Informatik
Oblasť práce
Poisťovníctvo
Miesto
ihneď

Náplň práce

#IT#informačný systém#správa a podpora#hľadáme teba#

Poď posilniť náš IT tím. Hľadáme špecialistu pre podporu a správu informačných systémov a aplikácií.
Čo by si robil?:

• Správa, podpora a testovanie internetového predajného
portálu
• Správa a podpora užívateľov z obchodnej siete

• Správa operátorov a oprávnení a revízia

• Správa požiadavkového systému helpdesk

• Správa platobnej brány

• Import a správa dát

• Zabezpečenie zabezpečenie bezporuchového chodu
poistno-technického systému(IS)
• Dohľad nad funkčnosťou zverených aplikácií

• Správa, zmeny, úpravy, dopĺňanie jednotlivých číselníkov
pre IS
• Príprava metodických pokynov a procesov

Možnosti rozvoja

odbor vývoja alebo odbor informačných technológii, odborné a soft školenia pre svoj vlastný rozvoj

Ďalší kariérny krok

odbor vývoja alebo odbor informačných technológii

Zodpovednosti

80%
Správa a podpora systémov a aplikácií
10%
Administrácia
10%
Komunikácia a koordinácia

Požadované
Počet rokov praxe
1
Iné požiadavky
HTML - základy
JavaScript - základy

Osobnostné predpoklady a zručnosti:
Počítačové znalosti - používateľ Microsoft Office – pokročilý
Orientácia v základoch skriptovania (Javascript, prípadne Visual Basic)
Základy HTML, CSS
orientácia na detail a čísla analytické myslenie
chuť učiť sa nové veci proaktivita,
aktívne zapájanie sa do úloh
príjemné vystupovanie a orientácia na klienta
Vítané
Minimálne vzdelanie
Stredná škola s maturitou
Vzdelanie - študijný odbor
Informačné technológie
1
Jazyky
angličtina (UK) - mierne pokročilý

TOP kariérne benefity

  1. Zaujímavé a inšpiratívne projekty
  2. Priateľská pracovná atmosféra
  3. Work-life balance
  4. Flexibilný pracovný čas

Iné benefity

- rizikové životné poistenie pre zamestnancov - zadarmo
- povinná dochádzka od 09:00 hod do 15:00
- dni pracovného voľna naviac nad rámec zákona
- stravné lístky hradené 100% zamestnávateľom

Ponúkaný plat

1 000* EUR / mesiac
*základná zložka mzdy

* Výška nástupnej mzdy bude upresnená v rámci výberového konania a bude sa odvíjať od skúseností vybraného kandidáta.

Kontakt

Mgr. Andrea Oravcová
HR Biznis Partner
Odoslať súkromnú správu

Adresa

Lamačská cesta 3, Bratislava, Slovensko