Rozširujeme tím odborných konzultantov v regióne Východ @ Prvá stavebná sporiteľňa, a.s.
Rozširujeme tím odborných konzultantov v regióne Východ
Typ pracovného pomeru
živnosť
Nástup
dohodou
Ponúkaný plat
1 200 EUR / mesiac

Náplň práce

Ponúkame pracovné miesta v Košiciach, Prešove, Gelnici, Levoči a vo Svidníku.

Sme úspešná firma, plná úspešných ľudí!

Chcete zažiť úspech? Ste tu správne!
Sme PSS, Prvá stavebná sporiteľňa, s najvyšším podielom na trhu a zaradili sme sa do rebríčka TOP 3 finančných inštitúcií poskytujúcich produkty na financovanie bývania.

Pridajte sa k nám a naučíme Vás, ako sa stať expertom na financovanie bývania.

Čo bude Vaša úloha v tíme na pozícii obchodný zástupca:

  • spravovať klientske portfólio PSS
  • samostatne viesť obchodné rokovania
  • vyhľadávať nových klientov
  • aktívne hľadať a ponúkať klientom riešenia v oblasti financovania bývania
  • realizovať obchodné ciele v oblasti sprostredkovania predaja produktov PSS
  • budovať tímovú spoluprácu
Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním
  • Nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
  • Stredoškolské s maturitou
  • Vysokoškolské I. stupňa
  • Vysokoškolské II. stupňa
  • Vysokoškolské III. stupňa
  • Vhodné pre absolventa

    Zručnosti

    • Microsoft Word - Základy
    • Microsoft Excel - Základy

    Požiadavky

    Čím nás oslovíte:

    • ste ľudský, empatický, sebavedomý, svedomitý
    • máte príjemné vystupovanie
    • máte obchodného ducha
    • chcete na sebe neustále pracovať a rozvíjať sa
    • viete pracovať samostatne, ale rozumiete dôležitosti tímovej spolupráce
    • už teraz sa tešíte na stretnutia s klientom
    • máte minimálne SŠ vzdelanie s maturitou

    Benefity

    Čo ponúkame:

    • komplexné portfólio produktov
    • stabilné pracovné miesto – kancelária, notebook, databáza klientov
    • administratívnu a právnu podporu
    • bezplatnú certifikáciu v NBS
    • odborné vzdelávanie a  školenia na rozvoj obchodného potenciálu
    • atraktívnu províznu schému, motivačné súťaže, TOP kluby
    • teambuildingy
    • podporu pre začínajúcich obchodných zástupcov – finančná podpora, mentor
    • videoporadenstvo – online komunikácia s klientom
    • bezplatnú marketingovú podporu
    • flexibilný pracovný čas
    • prácu na živnosť alebo ako právnická osoba

    1 200* EUR / mesiac
    *základná zložka mzdy

    v priemere + aktraktívny provízny systém

    Sme experti na financovanie bývania a na trhu pôsobíme už 30 rokov. Naše produkty využilo viac ako 2,5 milióna klientov, ktorým sme pomohli splniť si sen o vlastnom bývaní.

    Zastávame hodnoty, ktoré zabezpečujú férový prístup ku klientom a aj k našim kolegom. Naše úspechy sú výsledkom tímovej spolupráce a práce kolegov motivovaných pestrým benefitným programom a adekvátnym finančným ohodnotením.

    Kontakt

    Dominik Tkáč
    Miesta práce