Project Manager - zakázkové/e-commerce řešení @ Sprinx Systems, a.s.
Project Manager - zakázkové/e-commerce řešení
Místo
Praha
Typ pracovního poměru
full-time
Nástup
ihned
Nabízený plat
50 000 - 80 000 CZK / měsíc

Náplň práce

O čem to celé bude?

  • Budeš mít na starosti přípravu a plánování kapacit pro nové implementace
  • Budeš alokovat kapacity pro výrobu a změny
  • Komunikace s klienty o stavu projektu a změnových požadavků, bude tvým denním chlebem
  • Zodpovídat budeš za realizaci projektů v čase a rozpočtu
  • Vyúčtování provedených prací bude také na tobě
  • K tvé pracovní náplni bude patřit také vedení projektové dokumentace

Odpovědnosti

0%
Project management

Dovednosti a kvalifikace

Požadované
Minimální vzdělání
Střední vzdělání s maturitou
Počet let praxe
2
Jiné požadavky

  • Komerční praxe v oblasti projektového a/nebo servisního řízení v IT firmě
  • Přehled o informačních technologiích
  • Povědomí o e-commerce a CRM
  • Znalost AJ
  • Certifikát PMI, Prince nebo ITIL je výhodou

Především hledáme člověka, který

  • je schopný a zodpovědný dotáhnout věci do konce
  • si umí organizovat práci a pokud se jemu nebo jeho svěřenému týmu něco nedaří, umí to včas řešit/eskalovat.
  • je komunikativní
  • má selský rozum
  • pokud máš zkušenost s vedením středně velkých či větších IT projektů/konzultantskou činností, pak máš velkou výhodu :)

Vítané

Benefity

  • Zakládáme si na odbornosti, a proto u nás budeš mít možnost profesního růstu - učit se můžeš od mnoha chytrých a zkušených lidí. A čas od času i na externí školení.
  • Těšit se můžeš na fajn prostředí – čekají tě tu lidi, kteří jsou nejen chytří, ale taky v pohodě. Pořádáme neformální teambuildingy a firemní akce v průběhu roku.
  • Dostaneš se ke spoustě zajímavých projektů pro prestižní společnosti.
  • A k tomu samozřejmě benefity jako týden volna navíc, firemní angličtina, možnost e-learning vzdělávání, stravenková karta, Multisportka, parkování zdarma, terasa jako druhé pracovní místo, občerstvení na pracovišti a neomezený přístup ke kávě ?
  • Spolupráce možná jak na HPP, tak IČ.

Zaujalo tě to? Rádi s tebou probereme víc při kafi u nás na Braníku. Stačí nám poslat CV, připojit k tomu pár motivačních řádků o sobě a napsat kontakt, na kterém tě můžeme zastihnout. Pokud se zalíbíš i ty nám, naplánujeme si krátkou online schůzku, kde si o sobě povíme víc!

Mzda

50 000* - 80 000 CZK / měsíc
*základní složka mzdy

Pracovní prostředí a firemní kultura

Specializujeme se na vývoj, prodej, implementaci a správu obchodních systémů. Vyvíjíme webová řešení, poskytujeme služby v oblasti hostingu a správy aplikací a jsme významným dodavatelem produktů HPC (High Performance Computing.). Působíme na trhu již od roku 1996 a naše produkty a řešení využívá řada zákazníků v České republice i v zahraničí.

Kontakt

Katerina Stepankova

Adresa

Praha, Česko