ponuka je uzatvorená

Sme mobilným operátorom, ktorý presadzuje jednoduchosť, transparentnosť a férovosť v mobilnej komunikácii. Aj vďaka tomu je s nami už 11 rokov okolo 2 milióny zákazníkov. V ankete magazínu Techbox si nás totiž slovenskí spotrebitelia opäť zvolili za Operátora roka - a to už po 9. krát. Tiež sme držiteľ ceny Best Employers 2013, 2014 a 2015 pre najlepšieho zamestnávateľa na Slovensku v kategórii veľkých firiem.

Aké to u nás je?

  • O2 je stabilnou firmou, ale stále sa tu niečo deje, čo dáva všetkým príležitosť stále sa učiť a posúvať ďalej.
  • Kolektív – najlepší priateľ človeka. Keď sa človek teší na svojich kolegov, hneď sa mu ráno vstáva ľahšie.
  • Bez zábavy nie sú koláče. Hodnoty ako férovosť, jednoduchosť, transparentnosť a zábava nie sú len prázdne slová na papieri, ale súčasť každodenného života.
  • Formality idú bokom. Komunikácia bez okolkov je samozrejmosť. Nepoužívame tituly, všetci si tu tykáme a kravaty sú pre nás podozrivé.
Analytik pre zákaznícku spokojnosť - zástup za MD/RD @ O2 Slovakia
Analytik pre zákaznícku spokojnosť - zástup za MD/RD
Oblasť práce
IT a telekomunikácie
Miesto
Nástup
01.04.2018

Náplň práce

Chceš prispieť k tomu, aby sme sa aj za rok 2018 stali Najlepším operátorom na Slovensku? Je ti známa rovnica: spokojný zákazník = spokojná firma? Áno? Tak čítaj ďalej :)

U nás budeš:
- Sledovať a vyhodnocovať ukazovatele zákazníckej spokojnosti
- Definovať, sledovať a vyhodnocovať kľúčové oblasti starostlivosti o zákazníka
- Samostatne vyhľadávať, analyzovať a zlepšovať oblasti smerujúce k zákazníckej spokojnosti
- Identifikovať a zlepšovať kľúčové firemné procesy ovplyvňujúce zákaznícku spokojnosť
- Podieľať sa na definovaní customer journey pri nových produktoch, službách a procesoch
- Spolupodieľať sa na tvorbe metodológie customer lifecycle management
- Starostlivosť o portál slúžiaci na meranie zákazníckej spokojnosti

Tím líder

supervisor_photo Ilona Simandlova
Manažér admin. centra služieb zákazníkom
Linkedin icon  Pozrieť LinkedIn profil

Možnosti rozvoja

Chceš sa zlepšovať v tom, čo Ťa baví? Radi Ťa v tom podporíme :) . Môžeš sa zapojiť do našej internej akadémie, alebo si nájsť školenie na mieru externe.

Zodpovednosti

25%
Správa a vývoj portálu zákazníckej spokojnosti
20%
Participácia na analýzach a vývoji nových produktov/procesov z pohľadu zákazníckej spokojnosti
30%
Práca s analytickými nástrojmi pri meraniach a prevencii zákazníckej spokojnosti
25%
Komunikácia a podpora predajnej siete (predajne a call centrum)

Požadované
Minimálne vzdelanie
Stredná škola s maturitou
Počet rokov praxe
2
Pozícia vhodná aj pre:
absolventa
Počet rokov praxe v odvetví
2 - Obchod
Požadované zručnosti
- Skúsenosti s procesným riadením a s customer journey – výhodou
- Skúsenosti s prácou v portáli slúžiacom na meranie zákazníckej spokojnosti - výhodou
- Komunikačné, organizačné a prezentačné zručnosti
- Rozvinuté analytické myslenie
- MS Word, Excel, PowerPoint, Outlook - pokročilý
Iné požiadavky
- Prozákaznícka orientácia
- Zmysel pre detail, dôslednosť, zodpovednosť, spoľahlivosť
- Samostatnosť, vytrvalosť, tvorivosť a flexibilita
- Ochota držať pár dní do mesiaca pohotovosť
Vysokoškolské II. stupňa

TOP kariérne benefity

  1. Priateľská pracovná atmosféra
  2. Zaujímavé a inšpiratívne projekty
  3. Work-life balance
  4. Atraktívne benefity
  5. Prestížny zamestnávateľ

Iné benefity

- O2 Prázdniny - voľno navyše po vyčerpaní dovolenky
- Home Office
- Stravné lístky aj za dni neprítomnosti
- Preplatenie PN
- Bezplatné poradenské služby v oblasti psychológie, práva, financií a zdravia

Kontakt

Jana Šaláteková
HR Recruitment Specialist

Adresa

Einsteinova 3541/24, Petržalka, Slovensko